Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kuwait Open Özet Maçlar

swan

Recommended Posts

öncelikle sen nerelerdesin bakiyim haylaz kuğu ??

sonralıkla çok güzel maçlar teşekkürler paylaşımın için.

xu xin kudurmuş ama onun oyununa çok alışık antrenman partneri ma long yememiş (yemeeeez.)

fan afacanı ma ya kaybetmiş olsada ben oyununu beğendim bence herşey sonuç değil çok keyif aldım afacanı izlerken.

zhang bence marcostan 3 gömlek yukarda bir yetenek ama olduğundan 4 gömlek aşşağıda ve ruhsuz oynamış neredeyse verecekmiş maçı.

sang su ya gelince tamam çok iyi oyuncu kabul ama ma long vitesi yükselttimi lig oyuncusuyla oynayan ben gibi kalıveriyo :))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Chih Yuan çok güzel oynamış turnuvada ve en sevdiğim oyunculardan biri o da. ama ne yazık ki çin milli takımı seviyesinde değil. Zaten takım olarak bir araya geldiklerinde sonuç ne oluyor gördük. ne diyim Chih gibi disiplinli ve centilmen bir oyuncu daha üst sıralarda bir yer hakediyor ama o sıraların hepsini rezerve etmiş bu çinliler

Rıdvancım biraz mola verdim ben.. toptan her şeyden elimi çektim eve kapandım şu an geri dönmüş durumdayım. bir ara bi buluşma ayarlayalım bence tokuduk tokuduk oynarız. selamlar sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bana ligler hakkinda bilgi vericek varmi ben 16 yaşındayım yani nasıl oluyo bu süper lig 3 lig falan nasıl oralarda yer alıp ülkemizi temsil edebiliriz edirnede yaşıyorum ben lise 2 deyim 8 sınıfta edirne 3.sü olduk ilk başlarda savunma oynuyodum şu an forhand gelisti hücuma geçmek istiyorum ama savunmam ve reflekslerim bayagi iyidir 5 senedir oynuyorum bu oyun tarzı hakkında ne yapmalıyım bu konuda da bilgilendirirseniz çok iyi olur saolun

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..