Jump to content
Masatenisi.org Forum

Çok Zordayım, Yardım!

umut tuna

Recommended Posts

ince eleyip sık dokuyan bir insanım. Başlangıç dan birazcık önde sayılırım. Almayı düşündüğüm hazır raketlerle ilgili spor sitelerindeki açıklama ya hiç yok ya da bilgiler birbirini tutmuyor hatta sınıfları bile birbirini tutmuyor. Ayrıca misal: butterfly silver raketin üç versiyonu varsa aralarındaki farklar belirtilmemiş. Ya da hiç mi fark yok? Neden bronze hariç kalanların tümü off off+ ? allround neden yok? örneğin donic top team 700(allround) ün 8,8,8 değerleri başlangıçta biri için çok mu hızlıdır? Bilen biri yorumlarsa çok memnun olacağım, şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ince eleyip sık dokuyan bir insanım. Başlangıç dan birazcık önde sayılırım. Almayı düşündüğüm hazır raketlerle ilgili spor sitelerindeki açıklama ya hiç yok ya da bilgiler birbirini tutmuyor hatta sınıfları bile birbirini tutmuyor. Ayrıca misal: butterfly silver raketin üç versiyonu varsa aralarındaki farklar belirtilmemiş. Ya da hiç mi fark yok? Neden bronze hariç kalanların tümü off off+ ? allround neden yok? örneğin donic top team 700(allround) ün 8,8,8 değerleri başlangıçta biri için çok mu hızlıdır? Bilen biri yorumlarsa çok memnun olacağım, şimdiden teşekkür ederim.

Onlar spor malzemesi değil, oyuncak kategorisindedirler. Kırtasiyecilerde veya oyuncakçılarda bulabilirsiniz. Masatenisi ekipmanı almak istiyorsanız profesyonel ekipman satan yerlere bakmalısınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence yazılan off off+ tamamen ürünü pazalamak için atılan yalanlardır...Üstatların dediği gibi bu işle profesyonel anlamda ilgilenen kişilerle görüşmende fayda var..Gelelim hazır raket konusuna...Ben okulumda 300 kişilik mevcudun çoğuna (%90 daha önce eline hiç raket almamış öğrencilerime) vertex 5 yıldız yada selex 200 alıyorum hem dayanıklı hem sağlam hem tutuşları gayet güzel Tek kusurları biraz ağır olmaları...Özellikle vertex 5 yıldız gayet başarılı hazırlanmış bir hazır raket...Timo boll dan bir kaç tane çok değerli bir arkadaşımdan almıştım ama zamanla tahtası sapı herbiri farklı bir yere dağıldı...Ama tekrar söylüyorum bu işi yapmak istiyorsan ve benim bütçem 50 60 tl diye hazır raket istiyorsan sitede bir çok ikinci el başlangıç ikinci el raketi var onlarla başlamanı tavsiye ederim...Neden:

1- bir çok öğrenciyi gözlemleyerek şunu gördüm ki masa tenisi hazır raketlerle sadece tutuşları öğretiyor bir yerden sonra stabil bir oyun ve kafana göre vuruşlar meydana geliyor...

2-Combine raketler psikolojik bir rahatlığın yanı sıra güven ve başarı getiriyo...En önemlisi kişiyi mental çalışmalara zorluyor.

3-Combi raketlerle çalışan öğrencilerimle,Hazır raket isteyen öğrencilerim arasında muazzam derecede farklar oluştu..Çok daha hızlı gelişiyorlar...Tabi havalarıda cabası...

Kara senin yinede...Bol Sporlu Bir Yaşam Diliyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..