Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bu Raketin Modeli Nedir?

Recommended Posts

Yaklaşık 5 yıl önce almıştım , hazır raket. Çok alışkınım bu rakete. (zaten profesyonel oynamıyorum hazır raket işimi görüyor)

Tahtası kırıldı , aynısından şuanda bulmam mümkün mü? Sanırım 30-50 lira arası bir şeydi. Selex marka raketlere baktım hiçbirini benzetemedim. Bilgisi olan var mı?

10984262_442996012520309_508070941847359

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çakıyomusun?

Fena oynamıyorum aslında. 7. sınıftayken falan ilde 2. olmuştuk takım olarak. Ondan sonra girmedim tekrar turnuvalara. Şuan 11.sınıfım , okulda sınıflar arası turnuvalar var. Onlarda oynasam yeterli. Tekrar zaten anca üniversitede oynarım. Şimdilik idarelik aynısından lazım :)

Çakıyorum. Spin atıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

raketin kırmızı yüzü az yapışkanlı gibi topu iyi çekiyor denebilir raketi ilk açtığımda kırmızı yüzünü topa bastırp kaldırdığımda 2-3 sn topun lastiğ üstünde kaldığını hatırlıyorum , siyah tarafı için farklı bi yüz kullanmış firma düz ama cok daha az çekiyor daha çok def lastiğine benziyor

sipini için sayısal bir değer söyleyemem çünkü fh ve bh lastikleri çok farklı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..