Jump to content
Masatenisi.org Forum

Beylikdüzünde Turnuva

öwer

Recommended Posts

Beylikdüzü Belediyesi, 21-22 Şubat tarihleri arasında gerçekleştireceği Masa Tenisi Turnuvası için kayıtları başlattı. Turnuva heyecanına katılmak isteyen vatandaşlar, Beylikdüzü Kültür Merkezi’nde yer alan Spor Bürosu’na başvurabilirler.

Spor ve eğlencenin birleştiği Masa Tenisi Turnuvası ile vatandaşların karşısına çıkan Beylikdüzü Belediyesi, yarışma heyecanına tüm ilçeyi davet ediyor. Beylikdüzü Masa Tenisi Turnuvası, 21-22 Şubat tarihleri arasında Beylikdüzü Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Turnuvaya kayıt olmak isteyen adaylar ise 5-20 Şubat arasında BKM Spor Bürosu’na başvurabilirler. Detaylı bilgi için 0212 872 28 00 NO’lu telefon hizmette.

Yaş Grupları Var

Heyecanın dorukta yaşanacağı turnuvada bileğine ve becerisine güvenenler, uygun yaş kategorilerinde rakipleri ile karşı karşıya gelecek. Erkeklerde; 15-25 yaş, 26-45 yaş, 46 + olmak üzere 3 grup yer alıyorken, kadınlarda 15+ şeklinde tek grup turnuvada yarışacak.
Masa Tenisi Federasyonu hakemleri tarafından yönetilecek yarışmada dereceye giren başarılı yarışmacıları ödülleri de hazır bekliyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yasaklara ozellikle de borekte sınırlamalara karsı oldugumu belirtmeme gerek yok heralde kadir bey :) kurtkoyde olsaydım heralde rıdvan beyi maclarda yene yene masa tenisinden sogutur onun boreklerine de ben cokerdim :P

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yasaklara ozellikle de borekte sınırlamalara karsı oldugumu belirtmeme gerek yok heralde kadir bey :) kurtkoyde olsaydım heralde rıdvan beyi maclarda yene yene masa tenisinden sogutur onun boreklerine de ben cokerdim :P

Soğuk Rıdvan'da hiç çekilmez :)))) soğudukça yiyeceklere çöker sana bir şey kalmaz.

ama sen onu soğukta yersin, olmadı ara sıcak olarak benide yersin sen :)))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..