Jump to content
Masatenisi.org Forum

Liu (Arg) V Saka (Cgo) - London 2012 Olympics

Recommended Posts

tahta matsushita pro, bazen joo se hyuk kullanıyor, uzun pütür bomb talend ox, forehandde sriver veya haifu blue whale gibi olduğunu araştırdım. Uzun pütürle oynamak, backhandde sıklıkla blok ve forehandde atak yapmak isteyenler için iyi bir örnek diye düşünüyorum. pütür karşısında mizutani bile afallıyor aşağıdaki örnekte..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kesinlikle çok iyi kullanıyor bh ama daha iyi oyuncularla yaptığı maçları da izlemek gerek

adam mituzaniden dayagını yemis daha ne yapacak, fh tabii ki cok kuvvetli degil (fh de olduren cinsten olsaydı ilk 20 den asagı dusmezdi heralde : ) uzun sure uzun putur oynayanların oyunu cooook daha degisik oluyor. uzun putur isi kesinlikle zamanla oturan ve coooook tecrube isteyen bir lastik maalesef :((

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

adam mituzaniden dayagını yemis daha ne yapacak, fh tabii ki cok kuvvetli degil (fh de olduren cinsten olsaydı ilk 20 den asagı dusmezdi heralde : ) uzun sure uzun putur oynayanların oyunu cooook daha degisik oluyor. uzun putur isi kesinlikle zamanla oturan ve coooook tecrube isteyen bir lastik maalesef :((

+1 :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Doğrudur, biz pek anlamayız. Siz daha iyisini bilirsiniz mutlaka :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Doğrudur, biz pek anlamayız. Siz daha iyisini bilirsiniz mutlaka :)

:) sozum size degil elbette, alıntı yaptıgım bilal olgun beyin yazdıklarına idi yoksa size akıl ogretmeye calısmak gibi bir durum soz konusu degil.

*** ben de yeni puture gectigimden bilal olgun un tecrubelerinden faydalanırken kafasını sisirmeyi ihmal etmiyorum :P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:) sozum size degil elbette, alıntı yaptıgım bilal olgun beyin yazdıklarına idi yoksa size akıl ogretmeye calısmak gibi bir durum soz konusu degil.

*** ben de yeni puture gectigimden bilal olgun un tecrubelerinden faydalanırken kafasını sisirmeyi ihmal etmiyorum :P

Bi dakka noluyo? Biz 7 göbektir pütürcüyüz. (Sayın göbeğinizle mukayeseye girmem o ayrı)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..