Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lastik Tavsiyesi

Recommended Posts

Merhaba arkadaslar . İlk kombo raketimi alıcam ve bu sitede uzun araştirma sonucu ilk kombo raket alıcakların all+ gibi tahtalarin almasini gerektigini felan ögrendim . kendime tahta olarak herkes tarafından önerilen Tibrar samsanov alpha düşünüyorum . Lastik olarak vega europe düşünüyordum. Vega elitede dikkatimi cekti yada başka lastik tavsiyeniz varsa bekliyorum..

Bu arada suanki kullandigim tahta hazır raket butterfly primoac 7000 biraz yavaş kaliyor spin felan hic iyi degil . 1-2 oyun arkdasin raketini kullandiydim tahtasi samsanov alpha lastikleri friendship 729 bişiydi atak raketiydi . o raket pek spini hızı az kaldiydi onun üstü olmasini istiyorum raketlerin. benim oyun tarzimda atak ve kontrol forehand spin sut felan atiyorum backhand spin pek atamiyorum tahtadan olsa gerek . önerilerinizi bekliyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

backhand spin pek atamiyorum tahtadan olsa gerek

bh spini teknigi oturmus birisi ajanda ile de ceker tahta/lastik/yagmur/camur un etkisi yoktur,siz bh spin cekmeyi/teknigini bilmiyorsunuzdur.

dusundugunuz tahta iyi bir tahta. lastik icin de etrafınızda deneyebildiginiz birkac lastik daha olursa ve o lastiklere gore yorum yaparsanız (or: rakza7 soft denedim spini cok iyiydi ama hızı dusuktu / rakza7 soft denedim cok zıplaktı bloklarda sorun yasadım v.b.) o lastigi kıyaslayarak oyununuzu gormeden burdan birseyler sallayabilirim, o da sizin hatrınıza rıdvan bey istese sallamam mesela :P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eger bulundugun yerde teknigini duzeltecek kimse yoksa cok da masraf etmene gerek yok zaten. ha illa bisiler alayım para dokeyim diyorsan al sunlardan bir cift

http://www.masatenisi-market.com/PRO-XP,PR-2451.html

renklerde ufak fark var siyahı fh tarafına alıp bak keyfine en az 1 sene.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

All + ya da Off - sınıfında bir tahta alabilirsiniz. Samsonov Alpha, Chila Off, Avalox P500 gibi seçenekler olabilir.

Lastik konusunda çok fikriniz yoksa ve çok para vermek istemiyorsanız, fh için Yinhe Moon Pro, bh için Saturn Pro tavsiye edebilirim. Başlangıç için çok pahalı olmayan, gelişmeye de müsait bir kombinasyon olur bence. Ya da üstte belirtildiği gibi fh için vega europa bh için de vega elite gibi çok bilinen lastikler tercih edilebilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oyun stilim forehandda cakıyorum spin atıyorum zor toplarda kesiyorum. backhand tam olarak spin atamiyorum. kesme ve atak yapiyorum

cakmalı makmalı oyun stiliniz bir de

lise hocasi ama ayni zamanda hakem ve yani antrenor gibi biliyor yani

yani antrenor gibi biliyor yani acıklamanızla birlesip uzerine size birseyler anlatmaya calısan insanlara

Raket yaptirmayi pek bilmedigi icin olabilir mi

gibi kapak cevaplarla kombo olunca butun yardım istegi kacıyor insanın :)

bilmem anlatabildim mi ?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bh spini teknigi oturmus birisi ajanda ile de ceker tahta/lastik/yagmur/camur un etkisi yoktur,siz bh spin cekmeyi/teknigini bilmiyorsunuzdur.

Benim oturuyo Onur bey. Uzun pütürnen sipin çekiyom. Plastik top gibin çatlayın.

Kendimi çok pis överim, karşımdakini fena döverim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

efenim pelerininiz icin "atesle yaklasma" logosu yaptırdım. bi ara gelin de yapıstırıvereyim size...

siz kağıt kesiğini bilir misiniz sn.onur? sizi şeffaf dilimler halinde keser, lastiğime protection foil diye yapıştırırım. artan oillerinizi de lahmacun fırınına verir, adana veteran turnuvasında hayrınıza kebap dağıtırım. göbüş içeri, omuzlar geri, akıllı durunuz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Kombin güzel olmuş gelişmeye açık bir raket ama bence ...Yine 966 üstüne LKT Rapid soft 2.0 backhandine Frienship fx lightenin gfx Bak keyfine üstatların dediği gibi eğer malzeme konusunda pek bilgisi yoksa bu malzeme sana yeter...Zamanla bence bir okul ve yurt hayatı için 6 ay 1 yıl seni belirli bir seviyeye getirdikten sonra alpha elit euro ya geçmen daha iyi olur...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..