Jump to content
Masatenisi.org Forum

İlk Kombo Raketim

Recommended Posts

Öncelikle merhaba arkadaslar. Ben 6-7. sınıfta masatenisi oynamaya basladim tabi öyle hobi olarak. sonra liseye geçince hoca eğitimi altinda 2-3 yıldır oynuyorum.ve hocanın seviyesine yaklastim . orta düzey bi oyuncu olarak . suanki raketim Butterfly primoac 7000 hazir raket. Bu raket artik beni ilerletmiyor ve turnuvalarda felan sırf raket yüzünden yenildim. kendime bi raket yaptirmak istiyorum . bütcem 300-350 lira . Oyun stilim forehandda cakıyorum spin atıyorum zor toplarda kesiyorum. backhand tam olarak spin atamiyorum. kesme ve atak yapiyorum bana uygun bi raket kombine edebilir misiniz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hazır raketlerle yaptıklarınızı unutun, yeni baslayanlar icin "tsubasa" nın yazıları var sabah aksam 1er doz okuduktan sonra kahkulunuzu kaslarınıza dusurup tekrar tekrar dusunup tekrar buralara yazabilirsiniz.

arama butonu bu isler icin cok faydalıdır.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu kadar egoist olmanizi neye borclusunuz acaba soyler misin ?

ahaha genelde sisko derler ama egoist diyen hic olmamıstı bak bu da degisiklik oldu benim icin :)

daha once senin durumundaki arkadasların sorunları pekcok konuda irdelendi yuzlerce cevap yazıldı, sırf arama bolumunu kullanmaya useniyorsun diye aynı yuzlerce cevabın sana da yazılmasını isteyerek sen egoist olmuyorsun ben hangi yazarın yazılarını okuman gerektigine kadar yazıyorum ve egoist oluyorum :) iste gercek profesyonel :P

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..