Jump to content
Masatenisi.org Forum

İlk Kombo Raketim

Recommended Posts

Salı günü itibari ile masatenisi.com'dan siparişini vermiş oldugum raketim geldi.Tahta:Dhs sirocco, Fh:Palio extreme speed, Bh:Friendship Lightening.Başlarda palio yani FH kısmına pek alışamadım topu bayaa ileri fırlatıyor ve topu kontrol edemiyordum ama şuan cok da fazla sorunum kalmadı,yanlızca biraz korkak vuruslar yapınca top ucuyor yani fileye yakın atak vurus yerıne raketin uyuzunu yukarı dogru cevırınce top masaya değmiyor onu da antrenman yaptıkca geliştirebilieceğimi dusunuyorum.Şuanda herhangi bir sorun yok,yanlız üzerinde çok fazla topz birikiyor ben de ıslak güderi ile her gün siliyorum acaba yapışkanlık özelliğini yititrir mi ?Bir sap kısmında çok ufak bir tahta kırılması ve çatlak var ilerde sorun cıkarır mı?zımpara ve yapıştırıcı ile saglamlastırsam sorun olur mu ?Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben mi kırdım öyle mi çıktı tam emin değilim çıktıgında sapı incelememiştim ama raketi çok dikkatli kullandım ve hiç bir yere çarpmadım,çok da önemli değil herhalde çünkü küçük bir kısımda sorun var(yani tutarken elim hissetmiyor bile).''uyuzunu'' yanlış yazmışım yüzünü olacak :).Raketlerin yüzeyleri için de eski ders notlarımın plastik kapaklarını raketin yüzeyi şelinde kestim,onları koruma folyosu olarak kullanıyorum.Raketimi de kardeşimden başka kimseye kullandırmamaya gayret ediyorum.Şu FH'ye de alışırsam çok iyi olacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 7 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..