Jump to content
Masatenisi.org Forum

3. Forum Buluşması (İstanbul)

Recommended Posts

23-24 Eylülde yapılacak turnuvada 30 yaş altı turnuvası yapılıyor mutu... En azından en alt yaş kategorisinden katılabiliyorsudn bu turnuvaya...

Bu arada büyük çoğunluk 23-24 Eylül'de karar kıldı. Diğer üyelerimizinde fikirlerine ihtiyacım var. ŞU anda sadece Mehmet Abi 9-10 Eylül dedi ama diğer üyelerinde cevabını bekliyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 67
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Slm!!! Ben de uzun zamandır foruma giremiyorum ancak, bu buluşmaya kesin kararlıyım ve sadece 23-24 eylül uyuyor tarih olarak... İstediğin gibi ismimi ve gerekli olan bilgileri gönderdim saadettin abi.23-24 süper bir tarih :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İsmimi yazdırırken gelme ihtimalim çok düşüktü zaten ama listede adımın olması belki gelmeme sebep olur demiştim. Ne yazık ki buluşmaya katılamayacağım. Onun için tarih konusunda yorum yapmıyım hiç. Herkese iyi oyunlar, iyi eğlenceler şimdiden.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forum buluşmamız Fenerbahçe Veteran Derneğinin İstanbulda düzenleyeceği turnuva ile aynı güne kaydırılmıştır.

Böylelikle hem çok güzel ve ciddi bir turnuvaya katılmış olacak hemde forumda yazıştığınız insanlarla tanışma şansını elde edeceksiniz. (Salonda bir araya gelebilmemiz için gerekli yardımı sağlayacağım...)

Kısacası en son değerlendirmelere göre yenibuluşma tarihimiz;

23-25 Eylül 2006

olarak geçerlilik kazanmıştır. Ayrıca buluşmaya gelirim ama turnuvaya katılmam diyenleride bekliyoruz...

Her türlü detaylı bilgiye; http://www.fbvtt.org/index1.htm sitesinden ulaşabilirsiniz.

NOT:Turnuva ayın 24'ünde bitecektir ama ayın 25'inde farklı yerlerden gelen misafirlere çeşitli aktivasyonlar yaptırılacağı için o tarihe kadar uzamıştır. Gerekli açıklamaları zaten Fenerbahçe Veteran Derneğinin sitesinden bulabilirsiniz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Arkadaşlar,

Turnuvanın şartları ve koşulları ile ilgili Savaş Piravuştalı Bey ile az önce görüştüm.

30 yaş altında olanların katılımında bir sorun olmayacağı konusunda teyid aldım. Ancak bu turnuvaya katılmak isteyipte 18 yaşının altında olanların bana isimlerini ve doğum tarihlerini bildirmelerinde yarar var. Eğer 18 yaş altında olupta hem forum buluşmasına hemde turnuvaya katılmak isteyen arkadaşlar var ise bana isimlerini bildirirlerse gerekli çoğunluğu sağlandığı taktirde onlara da bir masa ayarlattıracağız sanırım...

Kısacası forum buluşmamızı bu turnuvanın organizasyonu içinde gerçekleştireceğiz. Aldığım duyuma göre de forum üyelerimizden ekstra bu turnuvaya katılan arkadaşlarla çok kalabalık bir grup olacağız gibi...

Şimdi yapmamız gereken kimlerin katılacağını belirlemek... şu andan itibaren bana ad-soyad, doğum tarihini, hangi ilden katılacağını ve varsa cep telefonunu numarasıyla birlikte belirten kısa bir mesajla tarafıma tekrar bildirmesi. (Bende şu andan itibaren isim listesi tekrar yapacağım.)

Turnuvaya katılım ücreti Ertan Abininde yazdığı gibi 40 lira. Bunun yarısı ilk girişte tarafınıza verilecek hediyelere, diğer yarısı ise derece yapanların alacağı ödüllere ve diğer aktivite giderlerine ayrılmış durumda. Yani ücret olabildiğince asgari tutulduğunu bildiğim için forum üyelerimize özel bir indirim talep etmedim. Bunun yanında parayı nasıl ödemek istediğinizi de belirlerseniz sevinirim. Eğer katılım ücretini banka yoluyla yatırdıysanız haberim olsun ki, organizasyon komitesine bu arkadaş bizim forum üyesidir (yaşı tutmayanlar için söylüyorum) diyebileyim...

Forum buluşmamıza katılmak için ille de turnuvaya girmenize de gerek yok. Sadece yanyana gelelim sohbet edelim diyenler varsa ben tüm gün sanırım salonda olacağım ve bizim forum üyelerimiz için bir köşe ayırıp orada toplanmamızı sağlayacağım. (bu turnuvada forum buluşmasında bir aksilik yaşanmaması için oyuncu olarak değilde seyirci olarakta yer alabilirim.. yani seyirci olarak gelmek isteyenler benimle uzun uzun konuşabilirler...) Kısacası tüm forum üyelerimiz yıllardır çok güzel şekilde organize edilen bu turnuvaya ister oyuncu olarak isterse seyirci olarak katılabilecek. Herşeyden önemlisi öncelikle bir araya gelip herkesin birbiriyle tanışma imkanı yakalaması ve birçoğumuz için ilk kez yazarak değilde yüzyüze sohbet imkanı yakalamamız...

Şimdilik yazacaklarım bu kadar.. eksik yazdığım şeyler varsa lütfen bana bildirerek yönlendirin ki, tekrar düzeltme yada ekleme yapabileyim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ertan bey merhaba,

sitenin merkezi istanbul olmasına rağmen katılımın bu kadar az olmasını neye bağlıyorsunuz acaba?

ayrıca sizin derneğin uluslararası turnuvası ile aynı güne denk getirildi; üyeler birisini tercih etmek zorunda kalacaklar. bunun için de katılım azalacaktır haliyle.

bir de genç yaşlı ayrımı gibi yazılar yazıldı bu bir veteran turnuvasımı?

daha önce ücretsiz olacağı yazılmıştı şimdi 40 ytl istenmekte.

izmir ve ankara turnuvalarının katılım ücreti ne kadardı acaba?

aktif üyelerimizin çoğunun genç ve öğrencilerden oluştuğunu tahmin ediyorum. katılım ücretini belirlerken onları göz önüne alalım derim. ayrıca üyeler hediye almak için turnuvaya katılacaklarını sanmıyorum. turnuva iptal e doğru gittiği için bunları yazma gereği duydum .

selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ertan bey merhaba,

sitenin merkezi istanbul olmasına rağmen katılımın bu kadar az olmasını neye bağlıyorsunuz acaba?

ayrıca sizin derneğin uluslararası turnuvası ile aynı güne denk getirildi; üyeler birisini tercih etmek zorunda kalacaklar. bunun için de katılım azalacaktır haliyle.

bir de genç yaşlı ayrımı gibi yazılar yazıldı bu bir veteran turnuvasımı?

daha önce ücretsiz olacağı yazılmıştı şimdi 40 ytl istenmekte.

izmir ve ankara turnuvalarının katılım ücreti ne kadardı acaba?

aktif üyelerimizin çoğunun genç ve öğrencilerden oluştuğunu tahmin ediyorum. katılım ücretini belirlerken onları göz önüne alalım derim. ayrıca üyeler hediye almak için turnuvaya katılacaklarını sanmıyorum. turnuva iptal e doğru gittiği için bunları yazma gereği duydum .

selamlar

Selamlar Mustafa Bey,

İsterseniz Ertan Abi yerine ben cevaplayayım...

Bu buluşma forum turnuvası değil, forum buluşması olacak. Eğer yazılanları okursanız bu buluşmaya katılmak ve sohbet etmek için turnuvaya katılmak zorunludur diye bir madde yok. Aksine herkesin rahatlıkla gelip maç izleyebileceği ve bu turnuvaya katılabileceği bir yerde yapılıyor ki; İstanbul dışından gelipte böyle bir turnuvayı izleme ve katılma imkanı bulamayan arkadaşlar bu turnuvadan da yararlansın...

İkinci olarak geçen sene hem turnuvaya katılmak isteyen hemde buluşmaya gelmek isteyen birçok forum üyesi zaten bize bu durumu o zaman söylemişlerdi ama ben yine de katılım oranını görmek için turnuva tarihini farklı bir zaman olarak sadece bize yönelik hazırladım belki bu şekilde katılmak isterler diye ama katılım az olunca 10-15 kişi için Fenerbahçe Veteran Derneği Salonu (o günler için bazı masalarının bize tahsis edilmesi konusunda Savaş Piravuştalı Beyle Ertan Abi anlaşmasına rağmen) azınlıkta kalmamız sebebiyle yapacağımız dostluk turnuvası keyifli olmayacağı belli olduğundan, buluşmayı İstanbul dışından geleceklerin yapacağı maliyetleride düşünerek ikisini bir araya getirmek daha yararlıydı. Böylelikle dışarıdan gelen forum üyelerimiz masraf ve zaman açısından maddiyat olarak zararlı çıkmayacaklardı. Tek yararıda bu değil di tabii.. kendi illerinde böyle güzel organizasyonlara katılma ve izleme şansı olmayan tüm üyelerimizin bundan bir şekilde yararlanmasınıda bu çakışmayla sağlayabilecekti.

Ben iki günlük haftasonu boyunca turnuvaya katılmayıp gelen her türlü üyemizle ilgilenmeyi düşünüyorum mesela. Bizleri belirli bir alanda toplayıp hem maç izleyip hem sohbet edip hemde turnuvaya katılan üyelerimize destek verme amacındayım. Bu kadar mı? değil... Eğer mümkün olursa aynı günün akşamında hep beraber birlikte yemek yiyip günü iyi bir sohbetle devam ettirme niyetindeyim.

Turnuvaya katılmak isteyenler için verilen linki incelediklerinde yaş kategorisi turnuvası olduğunu görmüşlerdir. Yani katılmak isteyen herkes kendi yaş kategorisinde yarışacak. Sadece bizim forum üyelerine özel olarak küçük yaşta olanlar için yaş sınırı kaldırıldı. Yani 18'in altında olanlarıda oynatabilmemiz için Savaş Beyden onay aldım...

İlk senelerde yapılan turnuvalarda herkesin ortak çabasıyla belirli salonlar beşeri ilişkiler kullanılarak bedava olarak forum üyelerine tedarik edilmişti ancak yukarıda da yazdığım gibi daha geçen seneden burada yapılacağı belli olan buluşma için kendi forum üyelerimiz ikisinin bir arada olması maliyet ve zaman açısından rica etmişlerdi. Ben ise yine de iki tarih belirledim ve yine gördüm ki, ikisin bir arada olması diğer üyelerimiz arasında da benimsendi.

Ayrıca üstüne basarak belirteyim ki katılım ücretleri ve bu turnuva tamamiyle bizim dışımızda. Bende katılmak için aynı yöntemi uygulayacağım. Benimde Fenerbahce Veteran Derneğiyle bu forum buluşması ile ilgili konuşmalarım dışında bir ilişkim yok. Zaten kendim Galatasaraylıyım. :P: Yukarıda yazdığım sebepler dolayısıyla İstanbul'a gidiş gelişin maliyetini üyelerimize çok yansıtmamak için bu şekilde yapılması en hayırlısıydı.

Yani bu turnuvaya isteyen katılsın isteyen katılmasın buluşmamız o salonda ve akş----- yemek yiyeceğimiz lokantada devam edecek. İsteyen turnuvaya katılır, isteyen izler, isteyende bizlerle sohbete dalar. Karar hakkı o gün oraya gelmeyi düşünen üyelerimizde. Parası olmayan yada öğrenci olan buluşmaya gelemez diye bir yazı yok ki!.. Herkes o gün eğer Allahtan bir sorun olmazsa benimle orada buluşma şansını yakalacak. İyi kötü sohbet ederiz herhalde...

Sanırım 10 kişilik kendi aramızda seviye ortalaması belli olmayan maçlar yapmak yerine böyle bir şekilde yapılması daha uygun olacağını sizde onaylarsınız. En azından bu sadece benim değil, ilk iki buluşmaya gelen birçok üyemizin bu turnuvayı görerek geçen sene verdiği karardı (ikisinin bir araya getirilmesi). Ama yinede kalabalık olurmuyuz diye farklı bir tarihide deneyeyim dedim ama olmadı ve bu şekilde yine forum üyelerimize danışarak ortak karar aldık. Hatta ekstra isimlerde bu şekilde oluştu. Turnuva iptale doğru gidiyor yazmışsınız ama diğer türlü hiç olamayacak gibi görünüyordu. En azından şimdi belirli bir katılım söz konusu. Ayrıca kimseyi de katılın diye zorlayamayız. Eğer ilk senedeki heves şu anda mevcut değilse bunun sorununu araştırmalıyız. Bu gidişle seneye hiç yapılmayacak gibi ama zaten ilk başladığımızda da belirli insanların gayretleriyle olmuştu. (Hepsine teşekkürler...)

Sanırım herkes için yeterince açıklayıcı olmuşumdur. Ve burada yazıpta fırsatı olan herkesi orada bir şekilde görmek isterim.

Herkese sevgi ve saygılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lütfen bu yazdıklarım yanlış anlaşılmasın.Bu buluşmaya bu kadar ilginin olmamasının sebebi bence forum buluşmasının tarihidir.Kimse bence eylül olcağını tahmin etmiyordu.En geç ağustos ayın olur diye bakıyorduk.Tabi bunda kimse kabahatli değil.Salonun durumu müsait olmayabilir, sonuçta herkesin işi gücü var bunda hiç bir zaman kimseyi suçlamıyom.Ama bence bu forum buluşmasından çok bir İstanbul buluşması gibi olacağına benziyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Burak,

Forum buluşması tarihi için sohbet bölümünde uzun aylar yazışıldı. Hatta çeşitli tarihler konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Ve en son Eylül ayı içinde yapılması kararlaştırıldı. Çünkü herkesin tatil planları ve düzenleri bu forum buluşması üzerine kurulmamıştı. Eylül ayının olmasının sebebi sadece iki günlük yapılacak bir organizasyon için kimsenin tatil programlarını bozmamaktı. Böylelikle İstanbul dışından gelecek olan herkes bir vasıtaya atlayıp gelebilecekti. Ayrıca havaların aşırı sıcak olmaması için Eylül ayı daha uygun görülmüştü. Yoksa benim bile yazışmalarıma bakarsan ilk olarak Haziran ayını önermiştim ancak kabul görmeyince bu tarihe kadar sarktı...

Bu arada önemli olan buluşma değil, katılımcıların isteğiydi. Bir üstteki yazımı okursan talebin yeterli olması durumunda bu turnuva beklenilmeden 09-10 Eylül tarihleri arasında yapılması konusunda konuşulmuş ve salon dahi ayarlanmıştı. Ancak görüldü ki, kalımcı sayısı düşük kaldı (ortalama 10 kişi). Bu düşüklüğüde ben tarih konusuna değil daha çok katılımcıların isteğine bağlıyorum ne yazık ki. Çünkü birçok tarihten bu tarihe dönüldü ve herkesten bir fikir istendi. Ancak dikkat edersen bizi yönlendirecek fikir verecek yazı bile çok azdı ki, kalımcı ne kadar olsun. Bu sene nederdir bilmem böylesine bir isteksizlik var o zaman en iyisinin katılımı artırabilmek adına aynı turnuva gününe denk getirilmesiydi ve bunun içinde katılacak üyelere tek tek mesaj gönderilerek soruldu. Yani hangi tarihte yaparsak yapalım İstanbul'un pahalı bir şehir olmasından mıdır nedir bir türlü gerekli çoğunluk sağlanamıyor. Buna da çeşitli sebepler bulunabilir aslında.. neden?

Mesela burada birkaç salon yanyana ve isteyen herkes gidip antrenman yapabiliyor belki bu yüzden İstanbul'daki üyeler katılmak istemiyorlar(ilk iki buluşmaya da gelmemişlerdi sanırım). Bunun yanında İzmir ve Ankara'da yapılan turnuvada o bölgedeki insanların yeni birileriyle oynamaya aç olması da bir etkendir ilk turnuvaların yoğunluğu açısından. Şimdi İstanbul'da oturan arkadaşlar zaten devamlı oynadıkları için katılmazken İstanbul dışındaki arkadaşlarda belki maliyet belki başka sebepler yüzünden kendi illerinde yada yakınında olurken katılırken İstanbul olunca katılmamayı seçtiler. Yani tarih ne olursa olsun katılım pek değişmeyecek gibiydi. Senin fikirlerinin yanında tüm herkesin kararına da saygılıyım bu arada. Bu bir siteme olayı çünkü...

Sonuç olarak bu senin yazdığın gibi bir İstanbul Buluşması değil, forum buluşması. Eğer bu bir araya gelip sohbet etmek anlamına geliyorsa bunu yapacağız. Belki geçen senelerdekine forum buluşması değilde forum turnuvası deseydik bu cümlen değer kazanırdı ama asıl amacımız bir araya gelip tanışabilmemiz ise bunu sağlayacağız. Kimler katılır kimler katılmaz bilemem ama en azından bu turnuva sayesinde daha çok kişiyle bir araya geleceğimizi biliyorum. (Kendi aramızda 10 kişiyle oynamak yerine sanırım böyle bir organizasyonda oynamak katılımcılar açısından da daha doyurucu olacaktır.)

Ve hala da katılım sayısında artış bekliyorum... Eğer hala kararsız olanlar varsa sadece sohbet içinde gelebilirler. Ben önümüzdeki hafta katılacak olanlardan yine tek tek isim alacağım zaten...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet arkadaşlar...

Forum buluşmasına katılmayı düşünenlerden ricam aşağıdaki boşlukları doldurup bana kısa mesajla göndermeleri... böylelikle katılacak olan herkesin bilgisi bende olabacağı için trunuva günü herkese ulaşabilirim. Bu arada kişisel mesaj yerine telefon mesajıyla da bildirebilirsiniz ama forumdakie nickinizi de yazmayı unutmayın...

Bu buluşmaya katılacak arkadaşlar eğer bu turnuvada da oynamak istiyorlarsa daha önce vermiş olduğumuz linke girerek kayıtlarını yaptırmaları gerekiyor çünkü bu turnuvanın sonuç olarak bizimle hiçbir ilgisi yok. (Dipnot:Katılım bedeli olan 40 lirayı sanırım banka havalesi dışında salonda da direkt ödeyebilirler..) Sadece hem katılımı artırmak hemde iyi bir turnuvaya katılma yada izleme fırsatını yakalamak için bu tarihte sizinde onayınızla karar kıldık. İsteyen arkadaşlarda eğer"turnuvaya katılmayı düşünmüyorum ama bu fırsatı yakalamışken hergün forumda yazılarını okuduğum insanlarla birde birebir sohbet edeyim" diyorsa bile bizim için yeterlidir. Ben gelecek olan sizlerle iletişimde problem olmaması için bu turnuvaya katılmayı düşünmüyorum mesela. Yani aşağıda yazacağım telefon o gün tüm gün itibariyle açık olacak...

Nickiniz:

Ad Soyad:

Doğum Tarihi:(gg/aa/yyyy)

Katılacağınız İl:

Telefon (cep):

Yazdığım bu bilgileri ya kişisel mesajla yada 0532 792 09 55 nolu telefonuma mesajla bildirebilirsiniz.

O günkü programa ekleyeceklerimi buluşmaya katılırım diyenlere göre size sunacağım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben son birkaç aydır foruma pek vakit ayıramıyorum. Bu yüzden buluşma konusunda benim pek katkım olmadı. Sağolsun Saadettin bu işlerle uğraştı.

Bugün Savaş beyden bir mesaj aldım. Turnuvaya son katılım tarihini belirtiyor. Mesaj içeriği :

"7.ULUSLARARASI VETERAN MASA TENİSİ TURNUVASI" 23 -25 Eylül 2006 tarihlerinde Caferağa Spor Salonu'nda yapılacaktır.

23 Eylül 2006 Cumartesi günü saat:10'da açılışı yapılacak turnuvaya son katılım tarihi 21 Eylül Perşembe günüdür.

Turnuva katılım koşuşşarı ile ilgili sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Saygılarımla

Savas Pravustalı

www.fbvtt.org

0532 243 97 02 - 0532 323 72 34

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 4 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..