Jump to content
Masatenisi.org Forum

3. Forum Buluşması (İstanbul)

Recommended Posts

• İleti 67
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

saadettin abi iyi günler. istanbul'da teyzemlerde kalcam. benim bi sorum olcak abi. Teyzemler izlemek istiyorlar ve toplam 4 kişiler seyirci kabul ediyor musunuz? tekrar iyi günler

Sorun olmaz seref... Ailende gelip izleyebilir...

saadettin abi iyi günler. istanbul'da teyzemlerde kalcam. benim bi sorum olcak abi. Teyzemler izlemek istiyorlar ve toplam 4 kişiler seyirci kabul ediyor musunuz? tekrar iyi günler

Sorun olmaz seref... Ailende gelip izleyebilir...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

teşekkürler saadettin abi bu arada sneden küçük bi ricam var. eniştem istanbul' üsküdar tarafında oturmasına ve istanbul'lu olmasına rağmen derneğin yerini bilmiyor hem ben hemde dışardan gelen arkadaşlar için açık adresini tarif edersen çok iyi olur( yakınında bulunan büyük ve tanınmış yerler) tekrar teşekkürler ve iyi akşamlar abi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

teşekkürler saadettin abi bu arada sneden küçük bi ricam var. eniştem istanbul' üsküdar tarafında oturmasına ve istanbul'lu olmasına rağmen derneğin yerini bilmiyor hem ben hemde dışardan gelen arkadaşlar için açık adresini tarif edersen çok iyi olur( yakınında bulunan büyük ve tanınmış yerler) tekrar teşekkürler ve iyi akşamlar abi

Gerekli açıklamaları son hafta herkes için yapacağız...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aksilikler bir türlü peşimi bırakmıyor. :(: Bazı nedenlerden dolayı forum buluşmasına katılamayacağım.Tanışıp sohbet etmeyi çok istediğim siz arkadaşlarımla tanışamayacağım için gerçekten çok üzgünüm.Kalbim sizlerle arkadaşlar.İstanbula forum buluşmasından sonra gidecem.İstanbuldaki arkadaşlarla görüşmek dileğiyle ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Üzüldüm Champ.. Bende tanışmayı bekliyordum aslında ama yine olmadı...

Bu arada arkadaşlar Ankaralı forum üyelerimizin nedense sesi az çıkıyor. Tufan Hoca ve Tora nerede? Birde Kaiseroze vardı? ya Nurdan???

Bu seneki forum nedense çok isteksiz ilerliyor farkındamısınız arkadaşlar! İlk iki forum buluşmasına nedense birçok kişi hevesle yaklaşırken iş İstanbul buluşması olunca nedense hem isimleri belirlemekte zorlanıyorum hemde nedense sana yardımcı olalım diyen kimse hala çıkmadı...

Ben bu işi tabii ki Ertan Abi ile birlikte tek başıma yaparım ama hepimizin birşeyleri paylaşması bu olayı daha zevkli hale getirmez mi! MEsela üyelerimizden forum buluşmasında yapılabilecek ilgink aktiviteler yada vs.. şeyler iğin bile hiçbir fikir gelmedi...

İsterseniz buluşmayı iptal edelim? Olayı böylesine sırtınıza vurulmuş kambur gibi gördüğünüze göre. Yeni üyelerimiz sağolsun katılalım diyor ama ben eskilerin daha fazla rağbet göstermesini istiyorum. Böylelikle ilk buluşmadan bugüne yaşadığımız herşeyi konuşalım ve yeni arkadaşlarımıza örnek olalım..

Şimdi net sesler istiyorum... çünkü 15 gün kaldı...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de bazı aksilikler yüzünden katılamıyacağım <_< 9 aydır doğru dürüst masa tenisi oynamamıştım zaten.Katılmak isterdim ; fakat yeni okula başlıyacağım.İşte bu yüzden de durum biraz sakattı.Saadettin abiden listedeki adımın silinmesini arz ediyorum.

Saygılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkese selamlar,

9 ve 10 eylül günlerinde çok yakın iki arkadaşımın düğünü var. Bunlardan Pazar günü olanı şehir dışında olacağından Pazar günü bulunamayacağım malesef. Cumartesi günü de buluşmada bir 5-10 dakika da olsa sizlerle tanışabilmek için orada bulunmaya çalışacağım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkese selamlar,

9 ve 10 eylül günlerinde çok yakın iki arkadaşımın düğünü var. Bunlardan Pazar günü olanı şehir dışında olacağından Pazar günü bulunamayacağım malesef. Cumartesi günü de buluşmada bir 5-10 dakika da olsa sizlerle tanışabilmek için orada bulunmaya çalışacağım.

Peki arkadaşlar size ikinci bir önerim var desem...

Duyduğum kadarıyla 16-17 Eylül 2006 tarihlerinde Caferağa Spor Salonunda Fenerbahçe Veteran Terneği'nin düzenlediği herkese açık bir masa tenisi turnuvası yapılacak. Katılmayı düşünen arkadaşlar eğer biz hepimiz bir araya gelelim ancak ciddi bir turnuvaya da katılmış olalım derseniz buluşmayı bir hafta kaydırarak bir taşla iki kuş vurmuş oluruz...

Bu fikrimi benimseyen arkadaşlar lütfen bildirsin...

(Bu arada devamındaki haftasonunda da Masa Tenisi Süperlig maçları yapılacak diye duydum. Bir hafta izin alabilen arkadaşlar iki haftasonunu da çok aktif değerlendirebilirler...

16-17 Eylül 2006 tarihi hakkında fikir yürütürmüsünüz lütfen...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Peki arkadaşlar size ikinci bir önerim var desem...

Duyduğum kadarıyla 16-17 Eylül 2006 tarihlerinde Caferağa Spor Salonunda Fenerbahçe Veteran Terneği'nin düzenlediği herkese açık bir masa tenisi turnuvası yapılacak. Katılmayı düşünen arkadaşlar eğer biz hepimiz bir araya gelelim ancak ciddi bir turnuvaya da katılmış olalım derseniz buluşmayı bir hafta kaydırarak bir taşla iki kuş vurmuş oluruz...

Bu fikrimi benimseyen arkadaşlar lütfen bildirsin...

(Bu arada devamındaki haftasonunda da Masa Tenisi Süperlig maçları yapılacak diye duydum. Bir hafta izin alabilen arkadaşlar iki haftasonunu da çok aktif değerlendirebilirler...

16-17 Eylül 2006 tarihi hakkında fikir yürütürmüsünüz lütfen...

FB Veteran turnuvası 23-25 eylül de.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

BU durumuda oylamaya sunabiliriz. Çünkü sanıyorum bu buluşma tarihleri başlamadan önce Toranomon ikisi bir arada olsa daha zevkli olur demişti. Birçok katılımcınında işine gelir. Sonuç olarak biz İstanbulluların itiraz edeceğini sanmam ama dışarıdan gelecekler bu tarihi dikkate almalı derim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Üstelik 9-10 eylül tarihindeki buluşmaya birçok arkadaş katılamayacağını söyledi.Biz 3 kişi 23-24 Eylülde katılabiliriz.Tabi takdir çoğunluğun.

Bende bu durumdan yola çıkarak özellikle ismini yazdıran arkadaşlara soruyorum tarip;

09-10 Eylül 2006 mı olsun

yoksa

23-24 Eylül 2006 mı olsun?

Acil olarak cevaplandırırsanız Ertan Abi ile iletişime geçip forum buluşmasını turnuva akşamı yenilen bir yemek şekline çevirerek gerçekten çok çok iyi bir turnuvaya girmenizi sağlayabiliriz...

Tabii karar sizlerin...

Özellikle ismini yazdıranlardan acil bilgi bekliyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende bu durumdan yola çıkarak özellikle ismini yazdıran arkadaşlara soruyorum tarip;

09-10 Eylül 2006 mı olsun

yoksa

23-24 Eylül 2006 mı olsun?

Acil olarak cevaplandırırsanız Ertan Abi ile iletişime geçip forum buluşmasını turnuva akşamı yenilen bir yemek şekline çevirerek gerçekten çok çok iyi bir turnuvaya girmenizi sağlayabiliriz...

Tabii karar sizlerin...

Özellikle ismini yazdıranlardan acil bilgi bekliyorum...

23-24 olursa ismimi yazdırıyorum ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben 6 eylül'de İtü'ye geliyorum kayıt için.. Artık İstanbul'luyum :) 10 eylüle kalamayabilirim.. Okulum 18 Eylül'de açılıyor. 23-24 olursa katılmak isterim hatta katılabilirim ama birilerinin bana yollar konusunda yardımcı olması gerekecek..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saadettin abi,

Forum buluşması 23-24Eylül tarihlerinde yapılırsa,o günler dahilinde(büyük ihtimalle sabahtan itibaren)turnuva maçları olacağı için ben dahil 30yaş altındakiler turnuvaya katılamayacaklar :acaba: .Çünkü katılımcılar için 30yaş sınırı var.Dolayısıyla salonda forum üyeleriyle maç yapma imkanı nasıl olacak bilmiyorum.Buluşmanın amacı sadece maç yapmak değil,tanışmak elbette ama o gün oraya gelip masa tenisi oynayamadan ayrılmayı kimse istemez herhalde.

Nacizane fikirlerim...

İyi akşamlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..