Jump to content
Masatenisi.org Forum

Güzel Bir Şov...

Recommended Posts

hmm o alternatifleri dusunmemistim. para olabilir, evlere geliyorsanız o da olabilir...

Bence siz seyretmeyin Onur bey.

Size davetiye gönderiyorum.

Davetiye

Sn. Onur Evdenazcıkchikendagluteusmaximuskasınızçalışsınoğulları

Yer: Terbiye

Saat: Ramak kala

Mülayim halet-i ruhiyemizde sizleri de aramızda görmekten Pharrell Williams duyarız :bonus:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence siz seyretmeyin Onur bey.

Size davetiye gönderiyorum.

Davetiye

Sn. Onur Evdenazcıkchikendagluteusmaximuskasınızçalışsınoğulları

Yer: Terbiye

Saat: Ramak kala

Mülayim halet-i ruhiyemizde sizleri de aramızda görmekten Pharrell Williams duyarız :bonus:

sevgili Ongun Bey, cocukken yıktıgım kumdan kalenizin etkileri sanırım hala devam ediyor. farel (hepi mepi nereye kadar) olmaz ırkcı degilim ama zencileri sevmemek icin buyuk nedenlerim var.

bu durumda sizi duelloya davet etmekten baska secenek bırakmıyorsunuz bana, sabah gun dogarken Terbiye'de beni bekleyin (biraz gec kalkabilirim idare edersiniz artık, trafik de oluyor avcılardan maalesef, e bir de usenme gelince insana pek bi fena oluyor yahu)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sevgili Ongun Bey, cocukken yıktıgım kumdan kalenizin etkileri sanırım hala devam ediyor. farel (hepi mepi nereye kadar) olmaz ırkcı degilim ama zencileri sevmemek icin buyuk nedenlerim var.

bu durumda sizi duelloya davet etmekten baska secenek bırakmıyorsunuz bana, sabah gun dogarken Terbiye'de beni bekleyin (biraz gec kalkabilirim idare edersiniz artık, trafik de oluyor avcılardan maalesef, e bir de usenme gelince insana pek bi fena oluyor yahu)

güzeller güzeli Onur bey,

Madem kumdan kalelerimi yıkmışmışsınız, size 10 küçük zenci kitabıyla metrobüsümü gönderiyorum. Mevcut cesaretinizi toparlayın, pts,çar yada cuma günü FBVTT derneğine ifadenizi vermek üzere gelin. Gelmezseniz 10 paket Eti negro yediririm size.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

seker oglan ongun bey,

beni ufak ufak tehdit etmissiniz ancak biz ne negrolar ne halleyler yedik de yılmadık 10 20 pakete pabuc bırakcak degiliz. ama fbvt dernegi de cok uzakta gercekten daha dusunurken yoruldum, usenmedigim bir vakitte ve psikolojide bulustugumuz zaman gosteririm ben size kaleyi veziri...

saglıcakla kalın, ziyaretlerinizi arttırın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu kadarcık laf ile ben ikna olmadım ama

sevgili kilolugillerin onur efendi;

ongun bey ajdarın video klibini koysa bile seyrederim ajdarı sevmem ama ongunu severim

sizdeki bu vurdumduymazlık adam sendecilik üşengeçlik sağdangeçmezlik spin çekmezlik tavırlarına bir anlam veremiyorum sizi michael jackson ile kınıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...

sevgili kilolugillerin onur efendi;

ongun bey ajdarın video klibini koysa bile seyrederim ajdarı sevmem ama ongunu severim

sizdeki bu vurdumduymazlık adam sendecilik üşengeçlik sağdangeçmezlik spin çekmezlik tavırlarına bir anlam veremiyorum sizi michael jackson ile kınıyorum.

seker oglan ongun bey,

beni ufak ufak tehdit etmissiniz ancak biz ne negrolar ne halleyler yedik de yılmadık 10 20 pakete pabuc bırakcak degiliz. ama fbvt dernegi de cok uzakta gercekten daha dusunurken yoruldum, usenmedigim bir vakitte ve psikolojide bulustugumuz zaman gosteririm ben size kaleyi veziri...

saglıcakla kalın, ziyaretlerinizi arttırın.

güzeller güzeli Onur bey,

Madem kumdan kalelerimi yıkmışmışsınız, size 10 küçük zenci kitabıyla metrobüsümü gönderiyorum. Mevcut cesaretinizi toparlayın, pts,çar yada cuma günü FBVTT derneğine ifadenizi vermek üzere gelin. Gelmezseniz 10 paket Eti negro yediririm size.

hepinizde baya boş işsizmişsiniz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hepinizde baya boş işsizmişsiniz

Tam tespit...Bravo....diyorum...

Ne yapsın bu insanlar ...Günde üç öğün ekmek arası patates kızartması yiyorlar..O da patatesi bulurlarsa bulamazlarsa sadece ekmek yerler..

Tek lüksleri foruma girip apır sapır yazıp üyelerin kafalarını boş boş şişiriyorlar...Yöneticilerimize atın bunları diye binlerce mesaj attım bir türlü attırtamadım..

Bizim gibi aklı başında zeki üyelerin bu boş ve işsiz tayfasıyla yüz göz olmayalım kalitemizi çok düşüyorlar...

Cahiller, tenekeler, işsiz güçsüz hiç bir şeyden anlamaz takımı yazmayın artık....

Şahane bir yazı oldu bu yahu....kendimle gurur duyuyorum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bizim gibi aklı başında zeki üyelerin bu boş ve işsiz tayfasıyla yüz göz olmayalım kalitemizi çok düşüyorlar...

Cahiller, tenekeler, işsiz güçsüz hiç bir şeyden anlamaz takımı yazmayın artık....

aha %98,42 dogrulukta swan ı tarif etmis.

ben de sizinle gurul duyuyorum...!!!111

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..