Jump to content
Masatenisi.org Forum

Antrenörden Beklentiler

Recommended Posts

Kiminle niye çalışmak istediğinizi bilmeniz için sizi çalıştıracak antrenörden beklentilerinizi de açıklamanız gerekir.Eğitenlerin eğitimi ile ilgili başlık açtım.Yanıt alamadım.Başlığı değiştirdim.Yine yanıt yok.Kısaca masatenisi antrenöründe olması gereken özellikleri sıralamak için önerileriniz nedir ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kiminle niye çalışmak istediğinizi bilmeniz için sizi çalıştıracak antrenörden beklentilerinizi de açıklamanız gerekir.Eğitenlerin eğitimi ile ilgili başlık açtım.Yanıt alamadım.Başlığı değiştirdim.Yine yanıt yok.Kısaca masatenisi antrenöründe olması gereken özellikleri sıralamak için önerileriniz nedir ?

Hocam her şeyi baştan düşünerek çok geniş çaplı yazılar yazılabilir bu konuyla alâkalı, özeti bile oldukça uzun süre alır.

Ama bir iki cümleye indirgemek gerekirse, teknik bilgi ve donanıma sahip, insani ilişkileri ve eğiticiliği gelişmiş, antreman esnasında disiplinli, antreman salonu dışında ise ailede biriymişçesine sevebileceğiniz bir antrenör olabilecek en ideal antrenördür sanırım. Ha sıralama yapın derseniz, teknik bilgisi ve ahlâki değerlerin yüksek olmasını tercih ederim ben olsam...O ikisini bir birinden ayırmak zor, bu daha önemli o daha önemli diye, ikisi de 1. sıramda olur. Ancak, üzücü ki, teknik bilgisi yüksek olup diğer noktada zayıf olan antrenörler de gördüm, tanıdım..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 weeks later...

Selamlar

Değerli smetmusti91 benim beklentilerime o kadar içten ve katkıda yapan bir tanımlama yapmış.Teşekkür ederim.Birşey eklemek istiyorum YAŞAM KOÇU olma gibi bir sorumluğunun filizlerinide taşımakta.Bir de İzmir ile ilgili yorum yapan..Ersun arkadaş..Sen İzmirde ki masatenisini İZVET e bağlayabilirsin.Çünlü yaşın uygun.Ama bu spor dinazorların ötesinde gelişmekte.Buna sende şahit olacaksın.Onun için referans verirken dikkatli o.Bursa dan İzmir e bakamazsın....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..