TSuBaSa

İlk Profesyonel Raketim Olacak Ne Alayım Nereden Alayım Nasıl Muhafaza

Bu konuda 34 ileti var

Merhaba ben umut 17 yasindayim 2 yil once 3 sene masatenisi oynadim ordaki raketlerle oynuyordum (dsi) ama raketlerle ilgili pek bilgim yoktu hala yok yeniden dondum 3/4 haftadir oynuyorum all+ tahta kombinasyonlari bana agir geliyor daha hafif birseyler onerirmisiniz cift taraf airoc m tahtayada balsa boyle bir combo vardi almayi dusunuyorum gemellikle spin cekiyorum alsam iyi edermiyim veya baska tavsiyeniz varmi soylerseniz cok sevinirim NOT: 350 lira butcem var 400 e kadar cikabilir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yazılarda 5 sene önceki halimi okuyorum :D. Çok spin çekerim acayip çakarım,şutlarım iyidir,backhand'de hata yapmam gibi. Bir kere kendimi videoya aldım dedim ki lan bu ne ben eğilemiyormuşum bile. Baktım forehandimle izlediğim forehandlerin arasında dağlar kadar fark var. Pozisyon alamıyorum,yavaşım. Oysa oynarken sanki tüm kaslarım hareket ediyor, nefes nefese kalıyorum,sanıyorum ki ben fena oynuyorum.Aslında teknikten eser yok.Bana öyle geliyormuş.Tabi masatenisi.com'dan tenergy 64'lerden tut bir ara Werner Schlager carbon düşünüyordum kendime :). Bence arkadaşlar nerde oynadım gibisinden açıklamalar yerine profesyonel biriyle tanışmadıysanız video atmanız daha iyi olur. En azından burdaki bilgili abiler sizin hareketlerinize,tekniğinize,hızınıza,bilginize görüpte karar versinler.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yazi koyuyorum okumadan doru soruluyor.

All+ tahtalar genelde hafiftir. Mesela all+ HERHANGİ bir tibhar tahta co hafittir. Airoc lastik simdilik gazla hizli gelebilir. Benimbyazdigim lastiklerden secim yapmanizi tavsiyebederim.

Ben oraya tahta ve lastik de yazdim ama nedense insanlar surekli abi şu lastik olur mu diyor. Olsa oraya yazardim. :)

Hazir raketten gecen birinin tekniginin duzgun olmasi fiziken mumkun degil. Cunku hazir raketler spin pek üretemez en azindan pro lastikler gibi uretemez dolayısıyla siz de o lastige göre teknik gelistirirsiniz.

Sonuc: o lastik ve tahtalardan secim yapin. şu olur mu demeyin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yaziyi okumamissin, tekrar oku...

ben okudum bastan sona. sonra bir daha okudum

sonuc : off tahta uzerinde off lastikler :P

demek ki neymisssss sadece okumak yetmiyormus okuyup anlamak da lazımmıs :bonus:

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Combo raket düşünüyorum

Tahta : Tibhar Match

FH Lastiği : Xiom Yanus

BH Lastiği : Stiga Calibra LT-Sound

Sizce nasıl olmuş?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Combo raket düşünüyorum

Tahta : Tibhar Match

FH Lastiği : Xiom Yanus

BH Lastiği : Stiga Calibra LT-Sound

Sizce nasıl olmuş ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

oyununu videoya cekip koy foruma o zaman olmus olmamıs birseyler soyleyebiliriz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şuan çekemem fh ile kesme ve spin servis kullanırım daha çok fh ile atak yaparım yani atak oyuncusuyum denebilir ve bişe dicem sizdede foruma yazarken mesaj çabuk yazıldığı için eklenemedi diyomu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok

• Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Kayıtsız, 36 Misafir (Tam liste)