TSuBaSa

İlk Profesyonel Raketim Olacak Ne Alayım Nereden Alayım Nasıl Muhafaza

Bu konuda 34 ileti var

Bunu moderatörler asılı yapsa süper olur. Ellerinize sağlık :alkis:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sizin için herhangi bir all+ tahta uygundur.

herhangi derken ? kac katmanlı olacak bu herhangi 3 mu 5 mi 8 mi 17 mi ? all+ derken de ne kadar + olacak ? 1+ mı yoksa +++ all tahta da isimizi gorur mu ??

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

herhangi derken ? kac katmanlı olacak bu herhangi 3 mu 5 mi 8 mi 17 mi ? all+ derken de ne kadar + olacak ? 1+ mı yoksa +++ all tahta da isimizi gorur mu ??

Espri yapayım derken bilmeyen tiplerin bu tür sorular sormasına sebep olursan vionchelloynan döğerim seni :)

3 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yeni başlayanlara yol gösterici ve paralarının boşa gitmemesi için çok faydalı bir yazı olmuş. Bence de imkanı olanların tahtayı deneyip seçerek almalarında fayda var. Her oyuncunun el yapısı, dolayısıyla rahat ettiği sap şekli ve tahta dizaynı farklı oluyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sayın Tsubasa,

Yazınız çok güzel ve yararlı. Ben de hazır raketten kombo rakete geçerken dediğiniz gibi ucuzundan bir all+ bir tahta (yinhe N-10) ve ucuzundan da bir çift lastik aldım. (friendship lightening) . Bu lastiğin üst düzeyi orta derecede yapışkanlı. Yazınızın son kısmında friendship gibi markalar uygun olmayabilir demişsiniz yeni başlayanlar için. Sizce hata mı etmişim. bu raketle devama edeyim mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok yapışkan ve çok sert olanları sıkıntı olabilir o da sadece olabilir. Kesin değil. Sizinki gayet iyi...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok güzel yazı olmuş hakikaten. Ben XIOM aigis + yanus kombisine kefil olabilirim. Yanus lastik 1,5 mm bile olabilir. Kontrollü kontrollü, keyifli keyifli oynanıyor. Sap da düz sap, birçok ele uyar.

3 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok yapışkan ve çok sert olanları sıkıntı olabilir o da sadece olabilir. Kesin değil. Sizinki gayet iyi...

Teşekkürler. Eskiyene kadar devam o zaman bu raketle.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Espri yapayım derken bilmeyen tiplerin bu tür sorular sormasına sebep olursan vionchelloynan döğerim seni :)

Violencello yavaş gelirse ben zlc veriyim Tsu, onunla döv bu haylazı.

Çok faydalı yazı olmuş eline emeğine salık.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok güzel yazı olmuş hakikaten. Ben XIOM aigis + yanus kombisine kefil olabilirim. Yanus lastik 1,5 mm bile olabilir. Kontrollü kontrollü, keyifli keyifli oynanıyor. Sap da düz sap, birçok ele uyar.

Ongun bey ben de diğer konulardaki tavsiyelere uyarak Xiom Allround S ve yanus df 1.5mm ve 2.0 mm olarak aldım ve düz sap. İnşallah sizin de dediğiniz gibi kontrollü kontrollü kendimi geliştirebilir. Tsubasa'dan ve Onur beyden Allah razı olsun yoksa aynı söylenen gibi off++ tahta alacaktım :)
2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Alllah razi olsun tsubasa all+ bi tahta aldık sonra lastik için bi pakette 2 lastik oluyo demi yani raketin 2 tarafina ayrı ayrı alınmıyo heralde bunu sorcaktim .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Penhold tutuşla oynarsanız, raketin tek tarafıyla oynandığı için %50 karlı. Zaten Çinliler bulmuş. Fakir millet.

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

YoK normal tutuyorum raketi bişey daha sormak istiyorum ben ne çok hücum ne çok defans ikiside duruma göre oynuyorum ama 6 senedir oynuyorum kompleks oyuncu deniliyor heralde agresif defans gibi bişey.arada şuttop ve hafif spin li atabiliyorum. Oyuna başlarken savunma oynuyordum bunun için savunmam oldukça iyi reflekslerim çok iyidir edirne de 3 kere 2. olduk.1 kerede 3. Olmuştuk okul takımıyla bana uygun bi lastik söyleyebilir misiniz hesaplı olursa iyi olur Teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kompleks oyuncu deniliyor heralde agresif defans gibi bişey

Bu ben oluyorum. Kompleksimdir, agresifliğimden ödün vermem.

3 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu tarza uygun lastik varmı acaba bildiğiniz

Malesef. Agresif olduğum için tahtalara ilgim var. Lastikler beni geriyor.

3 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu ben oluyorum. Kompleksimdir, agresifliğimden ödün vermem.

Agresifim! Kompleksliyim! :(

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kaç haftadan beri bir raket almaya çalışıyorum. Canım çıktı. Almıyorum artık. Belki sonra. Şimdilik 30-40 tl ye hazır bir raket alıp idare edicem artık. Konu için sağolun. güzel olmuş.
(Adam gibi top da yok. bir topa 5-6 tl vermek benim içimi cızlatıyor, durum sıkıntılı)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

130-160 TL arası bütçem var..

Savunma oynamayı seviyorum ama artık biraz daha atak da oynamak istiyorum.Fazla kesme kullanmıyorum.

SAVUNURKEN BACKHAND..SALDIRIRKEN GENELDE FOREHAND TARAFINI KULLANIYORUM...

Friendship Carbon Combo ( https://www.masateni...urun.aspx?id=61 ) XIOM MUV 9 S-Carbon ( https://www.masateni...run.aspx?id=608 )

BU 2 HAZIR KOMBO RAKET ARASINDA KALDIM..bU 2 SİNDEN HANGİSİ DAHA İYİ...YADA BU FİYATLAR ARASINDA SİZİN ÖNERECEĞİNİZ DAHA İYİ BİR KOMBİNASYON VAR MI..

4-5 YILDIR OYNUYORUM..AMA KAVRAMLARLA PEK ARAM YOK..O YÜZDEN OYUNUM İLE İLGİLİ ÇOK DETAYLI YAZAMADIM..

bu ay içerisinde almayı düşünüyorumm..Yorumlarınız çok önemli..150 lira civarında 3.bir kombinasyon önerirseniz o da kabulüm..

saygılarımla

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok

• Çevrimiçi Kullanıcılar   3 Üye, 2 Kayıtsız, 3 Misafir (Tam liste)