Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yeni Bir Kombo Için Tavsiye Alabilir Miyim?

Recommended Posts

Şimdi yeni bir kombo peşindeyim. Xiom Allround S ve bir çift yanus df. Tsubasa hocanında dediği gibi önce tekniği oturtmak lazım.

xiom tahtalar da para eder ancak sizin tercihiniz biraz hızlı olmus (hazır raket hızlı geldi sozunuzden yola cıkarak)

daha once de belirttigim gibi joola all tahta sizi en az 1 2 sene idare edebilecek tekniginizi oturtacak tahtadır. (hem de sudan ucuz :P ) ha yok ben illa daha cok para vermek istiyorum derseniz yasaka sweden classic alın.

ama sahsi tavsiyem bu iki tahta dısında arayısa cok da girmeyin ( en azından tekniginiz oturana kadar) , zaten su ekipman virusu insana bir bulastı mı eyvah eyvah :))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

xiom tahtalar da para eder ancak sizin tercihiniz biraz hızlı olmus (hazır raket hızlı geldi sozunuzden yola cıkarak)

daha once de belirttigim gibi joola all tahta sizi en az 1 2 sene idare edebilecek tekniginizi oturtacak tahtadır. (hem de sudan ucuz ) ha yok ben illa daha cok para vermek istiyorum derseniz yasaka sweden classic alın.

ama sahsi tavsiyem bu iki tahta dısında arayısa cok da girmeyin ( en azından tekniginiz oturana kadar) , zaten su ekipman virusu insana bir bulastı mı eyvah eyvah :))

Hocam aldım artık haftaya elimde olur inşallah. :)
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim hocam haftada 4 gün antreman yapıyoruz üstadlarla onlara yetişmem lazım :)

efenim maalesef ki ben hoca / hocam / ustad / bir bilen sıfatları ile uzak yakın ilgisi olmayan bir insanım :) ama sizin gibi o debelenme devrelerini yakın zamanda yasadıgım icin "agactan dusenin halinden agactan dusen anlar" durumu var aramızda :)

bu arada haftada 4 gunluk antreman durumunuz ile ilgili yorumum da imzamda mevcuttur. (birgun bu imzanın bir ise yarayacagını biliyordum :P)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

efenim maalesef ki ben hoca / hocam / ustad / bir bilen sıfatları ile uzak yakın ilgisi olmayan bir insanım :) ama sizin gibi o debelenme devrelerini yakın zamanda yasadıgım icin "agactan dusenin halinden agactan dusen anlar" durumu var aramızda :)

bu arada haftada 4 gunluk antreman durumunuz ile ilgili yorumum da imzamda mevcuttur. (birgun bu imzanın bir ise yarayacagını biliyordum )

Hocam malesef tapatalk uygulamasında imza görünmüyor. Debelene Debelene başaracağız :)
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Daha hiç birşey bilmeden yanus'un özellikleri bana yetmez demek ne demek anlamıyorum. Yanus sana fazla gelir emin ol...

Evet hocam burda yerden göğe kadar haklısınız Yanus bana fazla geldi gerçekten. Gençler çok heyecanlı hemen herşey olu versin istiyorlar. Şimdi ben yanusa alışmaya mı çalışayım yoksa daha kontrollü lastik mi bakayım tahtam da allround s
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 9 months later...

Arkadaşlar yazdıklarınızı tam okuyamadım ama yıllardır Yanus DF kullanıyorum, tek kelime ile mükemmel bir lastik.

Tusubasa'nın yorumlarına katılıyorum. Kesinlikle denenmesi gerekir ve hiç bir zaman az gelmez.

Yanus 2,0 başlangıç için ideal, 1,5 alırsanız daha sonra az geliyor diyebilirsiniz belki.

Tibhar stratus power wood tahta bh de yanus , fh Airoc S mükemmel bir uyum olur.

Rakza 7 Soft kullanıyorum bh için fazla zıplak bir lastik yeni başlayanlar için, fh 'de kullanılabilir ama bence soft olanı. Soft olmayanı ile bariz farkı var. ikiside fh için gider. Oyun tarzınıza göre tabi. Yumuşak top spin yapıyorsanız soft, hızlı ve fast spin yapıyorsanız sert olanını tercih edin.

Bh için mutlaka Yanus kullanın, Fh için alternatif çok, ama Rakza 7 Soft, Airoc M ve S olabilir. Tereddütsüz bu kombineyi alabilirsiniz.

Tahtanın tek kötü tarafı 90 Gr olması. Birazcık ağır belki ama 55 kilo altı oyuncular için hissedilir bir fark bu, dikkate değer bir ayrıntı değil yani.

Başarılar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yanusu bebeler kullanıyo pehh.... delikanlı adam tenergy kullanır

delikanlı adam off+++ tahta kullanır

delikanlı adam two winged chopper olur ondan sonra elleh top içeri düşsün len bari bu sefer içeri düşsün diye dua eder

ağzını yüzünü kırarlar her seferinde ama delikanlılıktan vazgeçmez. bekler o... bir gün o top masaya düşecek elbet

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..