Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yapıştırıcı Tavsiyesi

Pesymace

Recommended Posts

Daha önce andro turbo fix kullanıyordum yapıştırma açısından rahat çabuk kuruyor fakat yapistiriciyi lastikten sokerken çok sıkıntılı. Şu an revolution marka yapıştırıciyi kullanıyorum videolarinda anlatıldığı kadar kullanımı kolay bir yapıştırıcı yalnızca bluefire gibi gozenekli süngere sahip lastiklerde(başka var mı bilmiyorum vardır muhtemelen öyle lastikler ama ben kullanmadim hiç) sökerken sıkıntı oluyor onun dışında 15-20sn sürmüyor lastiği temizlemek ve eskiden kalan yapıştırıcı kalıntılarıni da temizliyor. Tek sıkıntısı yapistirmak için normalden biraz daha fazla beklemek gerekiyor biraz geç kuruyor. Daha önce bir de Butterfly kullanmıştım ama onu hiç begenmemistim zaten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...

Herkese merhaba nacizane bir tavsiyem olacak butterfly free chack 500 ml içerisine eser miktarda (oranı henüz öğrenemedim) haifu marka tuning karıştırıp lastiklerinizi bu karışım ile yapıştırmanız lastiği resmen olduğundan daha hafif gergin kontrollü ve sesli hissettiriyor ve tabiki de spin üretme konusunda alınan randıman çok daha yüksek isterseniz bir deneyin ben çok olumlu sonuç aldım tahtadan sökülüşü de gayet pratik oluyor yapıstırıcı malzemesi daha çözünmüş ya da seyrelmiş olabilir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..