Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ekipman Ve Değerlendirme

Recommended Posts

Selam

Başka site yok demiştik.Belki de vardır.Fazla iddialı olmamak gerek.Bu foruma üye olan veya olamyan arkadaşlarımızın masatenisi sporu ile ilgili sorularını site adminleri ve yöneticileri ile birlikte onlara destek olma amacı ile biz üyelere sizlere katkıda bulunacağız.Siz sorun bizler de yanıtlayalım.

Kısaca ne kadar faydalı olabilirsek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar masa tenisine yeni başladım. Kendime bir kombo raket alacak seviyeye geldiğimi düşünüyorum. Tahta olarak ilk başta Tibhar Match düşünüyorum. Sizce işimi görürmü?

Tibhar Match iyidir, tanıdığım bir çok amatörden profesyonelliğe geçiş aşamasındaki oyuncu kullandı. Performans olarak iyi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Yeni konu açıp forumu kirletmek istemedim. primorac off- tahtaya hangi lastikler olur ? okuduğuma göre iki tarafınada sriver fx kullananlar var. Oyun stilim o arkadaşlarınkine benzer. Bu lastikler kaç mm olmalı ve hangi siteden toplayabilirim raketimi ? Ya da başka lastik öneriniz var mı ? Cevap alıcağımı umut ederek bekliyorum :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..