Jump to content
Masatenisi.org Forum

Forhand Güçlü Spin Lastikleri

Recommended Posts

Backhand ve Forhandimdeki Tenergleri sattım.. Bugün backhandime Omega V Pro aldım.. Forhandde Aurus Sound ya da Andro Power Grip önerdiler.. İyi spin çekiyor diye çin lastiği önermeyin bozuşuruz :) Malum şu an turnuvalarda yeni toplar kullanılmıyor bende yeni toplara uyumlu lastikler almak istemiyorum Görüşleriniz önemli.. Herkes 1 tavsiye verse güzel olur..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence rakza 7 yada 9 olabilir.

hem tenergylerden daha hafif hem daha ucuz hemde masabaşında olsun orta uzak mesafe olsun güçsüz hissettirmiyor.

Etrafında kullanan varsa dene pişman olmazsın.

rakza 7 soft tam bir spin lastiği ancak biraz güçsüz hissettirebilir. Rakza 9 şut lastiği olarak geçiyor. Rakza 7 ikisinin ortası olacaktır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

rakza 7 soft tam bir spin lastiği ancak biraz güçsüz hissettirebilir. Rakza 9 şut lastiği olarak geçiyor. Rakza 7 ikisinin ortası olacaktır.

ben fh rakza 9 kullanıyorum şutlar çok iyi tamam ama spinleri birde bloklayanlara sor. kesinlikle spini de çok iyi rakza 9 un ve masaüstü spinde çok çok iyi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fh de kırmızı Tenergy 64 max kullanıyorum.

masa üstünde basit toplarda başlarda sıkıntı yaşıyordum ama idmanla herşey aşılıyor bir de gerektiğinde raketin Hurricane H3 National kısmını çeviriyorum :)

bana göre spinleri öldürücü bayılıyıyorum çok keyifli bir lastik. kontralar, bloklar gayet iyi. şutlar da gayet güzel :)

orta mesafeden yapılan vuruşlar çok hızlı ve istenen yere gidiyor. ufak hareketlerle bile iyi spinler çıkartabiliyorsunuz. bence pütüre karşı da çok etkili :)

Tenergy 05 ten daha hızlı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fh de kırmızı Tenergy 64 max kullanıyorum.

masa üstünde basit toplarda başlarda sıkıntı yaşıyordum ama idmanla herşey aşılıyor bir de gerektiğinde raketin Hurricane H3 National kısmını çeviriyorum :)

bana göre spinleri öldürücü bayılıyıyorum çok keyifli bir lastik. kontralar, bloklar gayet iyi. şutlar da gayet güzel :)

orta mesafeden yapılan vuruşlar çok hızlı ve istenen yere gidiyor. ufak hareketlerle bile iyi spinler çıkartabiliyorsunuz. bence pütüre karşı da çok etkili :)

Tenergy 05 ten daha hızlı.

Hocam H3 national ayrı bir memleket. Benim fh deki nerdeyse ölü gibi ama çektiğim spinler gayet dolu ve gayet etkili gidiyor haala.

Ah birde uzak mesafe de onu ofans kullanabilecek yeteneğimiz olsaydı :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..