Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ekipman Satmak

teach&learn

Recommended Posts

Merhaba

Niye ekipman satarız..?

Lastiğimiz veya tahtamız değerleri oyunumuza uygun olmadığı için.Bu konuda deneme ve yanılma tercihi sürekli olarak bizi etkilediği için bir türlü vazgeçemeyiz.Bu sporda belirli bir seviyeye ulaşan her arkadaşımızın dediği gibi ""raket sadece siz neyi oynamak istediğiniz anda vardır.Ötesi yeteneğinizdir""

Elbette denemek amacı ile aldığınız ekipmanı denedikten sonra değiştirmek veya satmak isteğiniz kadar mantıklı birşey olamaz.Ama bu sitede hiç denemeden şu veya bu şekilde elinizde olan sıfır tahta veya lastiği satma isteğinizi ben anlamıyorum.Biraz ticari olmuyor mu ?.Bu işi ticaret olarak yapan ve forumlara destek olan yapılara karşı gelinmiyor mu ?

Ekipman satmak = Deneyerek oyun stiline uymayan lastik veya tahtayı satmak olarak değerlendirmek olarak görmek gerek

Yoksa sıfır tahta veya lastik satmak..bana biraz ticari geliyor.Diğer bir yanı da .Satılan ekipmanı tanımayanların sadece satanın referansları ile satın alma kararını vermesi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..