Jump to content
Masatenisi.org Forum

Combo Raket Yapmak Istiyorum

Recommended Posts

merhaba masatenisi ailesi. elimde aşağıdaki hazır raket var ve onun lastiğini çıkartıp başka bir lastikle kombo yapmak istiyorum ve üzerindeki lastikten daha hızli bir oyun çıkarmasını istiyorum hem oyun oynarken çok güç harcayıp fazla yorulmamı engelleyecek ve spinlerimi daha fazla yapabileceğim önerilerinizi alabilirmiyim. atak ve defans karışık oynuyorum orta ağğırlıkta.

10719376_10152748284624911_1314496413_n.10723311_10152748284674911_1972873890_n.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En ucuzundan bir tahta alın daha rahat edersiniz. Hem performans olarak hem de yapıştırma kolaylığı açısından daha iyi olacaktır. Hazır raket lastiği çıkmıyor bir türlü çıkarırsanız süngerin yarısı kalıyor baya bir zımpara istiyor. bu kadar uğraşsanız dahi çok da başarılı bir his vermiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu liga'lar kalıcı yapıştırıcı ile mi yapışmış? Testra tahta ayrı olarak da satılan tahtalardan. Hoş pek kaliteli değil ama idare edebilir. Bence siz zippo benzini alın ve lastiği hafifçe kaldırıp süngere zippo benzini dökün. Yapıştırıcıyı çözerse lastiği rahatça çıkarabilirsiniz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

öneriler için teşekkür arkadaşlar ancak tahtaya çok alıştım ve elime çok yatkın zımpara sorun değil yapılır lastiği sökerim her türlü o nedenle üzerine uygun bir lastik önerisi istiyorum hızlı ama kontorlllü de olucak

Oyununuz gelişme aşamasında ise; xiom musa, sriver fx vb.

Tekniklerinizi oturtmuş iseniz; Yumuşak süngerli ve orta hızlı lastikler sizin istediğiniz gibi olacaktır Stiga boost TC, Vega europe, rakza 7 soft vb.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Ben de şu anda hazır raketten combo rakete geçme aşamasındayım. Genelde Xiom Musa ve Sriver FX önerildi. Ancak arkadaşımın az kullandığı stiga hazır raket tahtası üzerine Vega Europe lu raketi deneyeceğim öncelikle. İstediğim verimi alamazsam benim de aklıma sriver fx var.

Aldığın lastik için memnuniyetin hakkında bilgi verirsen sevinirim. Kolay Gelsin...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..