Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yinhe N-10 Tahta Ve Yinhe Mercury Lastikler

Recommended Posts

Öncelikle merhabalar. Forumdaki ilk mesajını yazan orta seviye bir oyuncu olarak uygun fiyatlı bir all around raket arıyorum. Kontrolü yüksek ve hız ile spini de çok kötü olmamasını istiyorum. Yinhe n-10 tahta ve yinhe mercury lastikler bunun için uygun mudur?

umarım konuyu doğru yere açmışımdır ve sorduğum soruyu uygun şekilde sormuşumdur. Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mercury vs. gibi lastikler ucuz olduğu için kontrollü olur diye düşünüyorsunuz ama değildir. çok yapışkanlı çin lastikleridir ve masaya yakın oyunlarda spinle hücum için çok agresiftir, özel stiller için uygundur. mars 2 daha uygun olacaktır. tahtayı bilmiyorum bir şey söyleyemem. başlagıçta uygun maliyetli bir kombo yapın sonra oyun stilinizi geliştirir ve en uygun raketi zamanla bulursunuz. iyi oyunlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Ben N10 tahta üzerine Moon Pro ve Satürn Pro kullanıyorum. Moon pro masa üstünde oldukça spinli kontrolü de fena değil. Satürn pro daha hızlı fazla yapışkanlı değil ama kontrol için biraz alışmak gerekiyor.

Daha kontrollü ve uygun lastik istersen friendship rapid soft deneyebilirsin. Ben kullanmadım ama kullanan arkadaşlar genelde memnunlar.

Tahta ise o fiyata göre iyi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O pahaliyi alma friendship rapid soft al alcaksan,tibhar rapid soft eski lastik,su bazli ile iyi olmaz. Ordan secmen sart degil tahta ve iki lastik secip masatenisi.comda,siparis notuna yapistirilmasini istiyorum yazarsan ucretsiz yapistirip gonderirler. Bu daha iyi bence

http://www.masatenisi.com/kombourun.aspx?id=11

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

efenim epeyce bir ekipman denemis bir sisman olarak all tahta ile baslamanızı tavsiye ederim. ne oldugu cok onemli degil, sitemizin satılık ekipmanlar bolumunde zaman zaman bulunmaktadır all combolar. yetismeniz gereken bir turnuva vb yoksa acele etmeyin ve max all+ tahta alın (samsonov alpha bir istisna olabilir)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sugar23 o raket biraz fazla ofansif kaçar bana sanırsam.

FRIENDSHIP FX Lightening lastikler ve Yinhe N 10 tahtadan oluşan setin siparişini verdim az önce. 85 TL+ kargo şeklinde fiyatı var. Herkese teşekkürler cevapları için.

Hayir ofansif kacmaz gayet iyi olur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..