Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masatenisi.com

ararat1973

Recommended Posts

Geçmişte masatenisi.com dan alışveriş yapmıştım. Sonra telefonuma sık sık reklam mesajları gelince arayıp telefonuma mesaj göndermemelerini söylemiştim. Bir süre göndermediler. Sonra tekrar başladı. Bazen aynı mesajdan birkaç tane üst üste geliyor. Aradım bu sefer açan olmadı. Alışveriş yaptığımıza pişman etmelerine gerek yok. Kendilerine tekrar mesaj attım. Artık lütfen mesaj atmayın. Eğer bir ürün alacaksam kendim araştırır alırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Burdan yazinca mesaj atmayacaklarmi,engelle gitsin telefonundan

evet atmayacaklar site sahibi de forumun kıymetli üyelerinden biridir.

Kendisine buradan rica ediyorum bu mesajlar rahatsız edici sayı ve sıklıkta gelmeye başladı.

Masatenisi ile alakalı hiçbir şeyi hayatta engellemem ama bu mesajları engellemek zorunda bırakmayın bizi lütfen.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mail atmayi anlarim da telefonla bu kadar sık sms gondermeleri ilginc olmus. Bu arada yargitayin 3,5 saat icerisinde bir numaraya gonderilen 4 sms'i hayatin olagan akisina aykiri buldugunu ve surekli calan, titreyen telefonun kisinin huzur ve sükununu bozdugu gerekcesiyle cezalandirdigini soyleyeyim. Eger tum uyarilara ragmen mesajlar gelmeye devam ederse hukuki yollara da basvurabilirsiniz. Benzer bir olaydan oturu 2 defa numarami degistirmek zorunda kalmistim cunku, ustuste gelen smsler sinir bozucu olabiliyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yazdığım mesaja cevap geldi. Numaramı mesaj atma listesinden çıkardıklarını bildirdiler.

Aslında konuyu buraya taşımamın sebebi, ilk mesajımda da belirttiğim gibi daha önce zaten listeden çıkartmıştım numaramı. Olay sadece masatenisi.com olsa neyse. Artık mağazalardan alışveriş yaparken numaramı isteyenlere vermez oldum. Bir ondan mesaj bir öbüründen derken insanı gerçekten bunaltıyorlar. Ve reklam amacı ile yaptıkları bu hareket başkalarını nasıl etkiliyor bilmiyorum ama beni uzaklaştırıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 2 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..