Jump to content
Masatenisi.org Forum

Geri Bildirim: Teach&learn

enerji05

Recommended Posts

Ekipman ve Ekipman 2 başlıklı yazılar Ekipman Satanlar / Arayanlar bölümüne uygun olmadığı gibi forum üyelerini çakma (sahte) ürünlere yönlendirme yapması açısından zararlıdır.

Tanju abi sana katılmaktayım. Teşekkürler duyarlılığın için.

Konuları açan sayın üyemizin iyi niyetinden şüphem yok ama bahsi geçen siteden mağdur olanlar vardı sanki.

Ayrıca konun yeri de bence de yanlış cevap yazma arzusu hissettim sahte olma ihtimali var iyi araştırılmalı diye ama ekipman satan ve arayanlar bölümüne malumunuz cevap yazılamıyor umarım o konuyu okuyan üyelerimiz bu konuyu da okumadan karar vermezler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba

Sanırım bu site veya diğer internet kullanıcıları aliexpress.com dan alışveriş yapmışlar.

Söz konusu sitenin aldatıcı,sahtekar olduğunu iddia ediyorsak üyelerimize duyurmamız gerekmez miydi ?.Ben o siteden masatenisi dışından birkaç hobi ürünü aldım.Hepsi de geldi.

Şimdi bu siteden alışveriş yapan ve aldığı ürürünün sahte olduğunu iddia eden var ise yazsın.Bizde bilelim.

Yoksa mahcup olursunuz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba

Sanırım bu site veya diğer internet kullanıcıları aliexpress.com dan alışveriş yapmışlar.

Söz konusu sitenin aldatıcı,sahtekar olduğunu iddia ediyorsak üyelerimize duyurmamız gerekmez miydi ?.Ben o siteden masatenisi dışından birkaç hobi ürünü aldım.Hepsi de geldi.

Şimdi bu siteden alışveriş yapan ve aldığı ürürünün sahte olduğunu iddia eden var ise yazsın.Bizde bilelim.

Yoksa mahcup olursunuz

Sn. teach&learn Hamza arkadaşımızın bahsettiği konu başlığına ek olarak,

Forum üyesi olmayan bir abimiz bahsi geçen siteden ucuz diye tenergy almıştı

sonrasında baktıkki aldığı 150-200 tl civarı bir paraya üzerinde eciş bücüş tenergy yazan çin lastikleriymiş meğer ;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Peki bu siteye bildirim yapıl dımı ?

Veya bu tür sahtekarlığı açıklayıp tüm camiayı uyarmak gerekmez mi ?

Hamza kardeşimiz linkte bilgi mevcut diyor, daha önce gündeme gelmişti diyor, uyarı yapıldı diyor, siz hala bildirim yapıldı mı diyorsunuz. Uyarmak gerekmez mi diyorsunuz. 15 $ 'a tenergy, 28 $'a zhang jike super zlc satılan bir siteden siz hiç şüphelenmeden nasıl tavsiye veriyorsunuz bilmem.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
  • 2 years later...
Tarih: 07.11.2014 Saat: 00:56, cagan yazdı:

Dun aynisini ben yazacaktim. Aydin Ungan abiyi baya animsatiyor uslubu ve elestirel yaklasimi.

Sen neredesin ki aynısını yazacaktın...

Allahtan ben sitede yönetici değilim...Arada sırada foruma girip .....ce...eee.... yapanları....bırakın içeriye sokmayı...forumun kapısında bile bekletmem..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..