Jump to content
Masatenisi.org Forum

Sizce Bu Etkinlik Mi ?

teach&learn

Recommended Posts

Swan ve tsubasa arasında gelen giden mesajların oluşturduğu sırat köprüsünde yürümek kolay değil.Ama bu sitede ki genç arkadaşlarımıza merak ettikleri şu ""Vendure nı seç""" ironisini açıklayayım.

reklama binaen kullanılan bir deyişti. 1990lardan

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/182546/karar-ver-verdureni-sec-oyle-gel-nostaljik-verdure-reklami
"Karar ver, Verdure'ni seç öyle gel" (Nostaljik Verdure Reklamı) - Video - Alkışlarla Yaşıyorum.

Çok zor olanı daha fazla sürüklemeye gerek yok..Çaktınız ve gol attınız..Ne mutlu size..

Bnim için konu kapanmıştır.

Ama hala Tanıtım ile etkinlik nedir ? Düşüncelerinizi söylemediniz.

Boğaziçi köprüsünde oynamak etkinlik midir.Yoksa tanıtım mıdır ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Sn.TSuBaSa

Sizden ricam öncelikle sakin bir şekilde yazdıklarımı öndeğer yargısız okumanız.Beğenmez iseniniz sonrasında yazacaklarınız size kalmış

İlk olarak TANITIM nedir : ?

Ürün olarak sonuçlanmış yani maddesel olarak tüketicinin elinde olan görsel,işitsel ve dokunulubalilir mal ve hizmetlerin tümünü kapsar.

ETKİNLİK nedir

Sözkonusu görsel,işitsel,dokunulabilir ürününün medyanın tüm olanaklarını kullanarak belli yer ve zamanda onunla karşılacağı düşünülen ilişkili,duyumsal,görsel,işitsel veya dokunarak etkilenen kitleleri harekete geçirmek adına yapılan eylemler

Şimdi Boğaziçinde vya Kordonda 4 masa koyarak masatenisi sporuna katkıyı nasıl değerlendiriyorsunuz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Abowww...

Size göre tanıtım, mal ve hizmetlerin tümü imiş. Tanıtım o değil üzgünüm.

Etkinlik de o değil. Yine üzgünüm.

Siz tanımlamalara girmeden açıkça yazsanıza. Oraya 4 masa atmak masatenisini geliştirmez, çok teknik bir spor olan masatenisi sanki heryerde oynanabilen kahvane sporu gibi algılanır bu da masatenisine zarar verir desenize? :)

Hoş, masatenisi diye bir spor var diye insanlara hatırlatmak, farkındalık yaratmak adına bence olumlu. Ama ülkede çocuk yetiştirecek, hoca, o hocaları destekleyecek bir sistem, çocuklara eğitim ve malı konularda destek olunacak bir ortam yokken 4 masa atınca işler çözülmez deseniz hak verirdim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Bakın o değil... bu değil.. demek yerine siz tanımlayın..

Gelelim

""Oraya 4 masa atmak masatenisini geliştirmez, çok teknik bir spor olan masatenisi sanki heryerde oynanabilen kahvane sporu gibi algılanır bu da masatenisine zarar verir desenize? :)

Hoş, masatenisi diye bir spor var diye insanlara hatırlatmak, farkındalık yaratmak adına bence olumlu. Ama ülkede çocuk yetiştirecek, hoca, o hocaları destekleyecek bir sistem, çocuklara eğitim ve malı konularda destek olunacak bir ortam yokken 4 masa atınca işler çözülmez deseniz hak verirdim...""

size burada yürekten katılıyorum.

Olabilir.Bu bir anlatım şekli.Şimdi ben size veriyorum topu.İster taca atın..istarseniz oynamayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..