Jump to content
Masatenisi.org Forum

Globe 999 National Versiyon Lastik?

Recommended Posts

herkese merhaba arkadaşlar sizlere bir sorum olacaktı..dhs h3 neo lastigiyle ilgileniyorken globe 999 lastiğine rastladım national versiyonunu da gördüm fakat fiyat olarak çok çok ucuz hepimizin bildiği gibi pazarda gerçeğinin çok nadir bulunabildiği dhs h3 neo national ve diğer national lar oldukça pahalı fakat bu globe 999 blue sponge national lastiği 23 dolar gözüküyor acaba performans olarak nasıl bir sıralamaya sokabiliriz günümüz popüler special ve reklam versiyonlu çin lastikleri arasında?merakımı giderici cevaplar alabilirsem çok memnun olurum hız olarak spin olarak örneğin h3 neo nationaldan ne kadar eksiği vardır tavsiyeleriniz ve vereceğiniz bilgilere açığım sağolun şimdiden

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

h3 - globe 999 national - dhs h3 national lastiklerini denemiş biri olarak (tuningli)

Bana göre Spin ve hız olarak.

h3 national > globe 999 national > normal h3 diyebilirim.

Sonuç olarak normal h3 beni kesmedi ama national h3 de bulamıyorum/alamıyorum diyenler için globe 999 national tuningli kullanımda fiyatına göre

oldukça iyi hatta çok iyi performans veriyor alternatif olabilir diyebiliriz.

Umarım yardımcı olmuşumdur.

Not: benim aldığım dönemde globe national 15 dolardı fiyatlar amma yükselmiş bee :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bilal kardeşime katılıyorum tuningsiz kullanımda çok yavaş çekilmez bir lastik olup çıkıyor ama layıkıyla tuninglenince iş değişiyor

ama yinede h3 national'dan bariz epey yavaş (her ikiside tuningli iken).

Ha tuningle boosterle uğraşamam diyenler için Bilal dostum zaten iyi seçenekler önermiş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu globe 999 national için H3 neo provincial gibi diyorlar sizin fikriniz var mı?

gerçek h3 national mavi sünger şu zhang ın filan kullandığı 200-300 tl olan lastik hepsini döver :)

(skyline tg 2 national en spinlisi deniyor bu arada)

sonra national turuncu sünger h3 hepsini döver :)

sonra provincial gelir bence

daha sonra da globe national mavi sünger.

Not: söylediklerim tuningli kullanım için geçerli

Not2: çin lastiği hangisi olursa olsun yapışkanlı lastik karakteristiği olarak özellikle orta uzak mesafedeki spinlerde

çok büyük hareket istiyor yapmayınca nete takıyor yapınca da bloktan gelen topa yetişmek zor oluyor.

Bence çin lastiğinden uzak durmakta yarar var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kim diyorsa yalan söylüyor. Bu arada ben Tg 2 ile oynuyorum gayet spinli.

Sen öyle yurtdışından falan neden gittin ki. Al bir tane Dhs Hurricane veya Skyline serisi ( Haifu v.s diğerleri yok ) Bunların sen hakkını ver hepsi çok spinli merak etme.

Mesela Yine Venüs 2 vardır gayet spinli hemde ucuz. Uzaklarda arama boşuna hemen yanı başında.

Alacaksan da tuned versiyonunu al yurtdışından tuning falan yapmana gerek yok gayet hızlılar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Son olara bir de Rıdvan beyin sıraladığı modelleri kullanım ömrü olarak kıyaslamak mümkün müdür ?

Partnerimin eskiden kullandığı(en az 1 senelik) clipper wood tahtamda 3-4 aydır yapışık durmakta olan h3 national mavi süngeri geçen akşam denedim sıfır gibi tabii ki değildi ama hala canavar gibiydi cayır cayır çekiyordu hızı tuningin etkisinin azalması nedeniyle biraz düşmüştü - kısacası kullanım ömrü avrupa japon lastiklerine nazaran oldukça uzun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Senin antrenman sıklığın ilgili ömrü. Oyuncu var oyuncu var. Spin var spin var. İleri seviye oyuncuysan seni 1 ay sonra bilemedin 1,5 ay sonra tatmin etmez.r

Bizim buradan 1 sene gider dememizle olmaz. Ama hiç bir lastik 1 sene gitmez. Doğru düzgün oynarsan.

Sitede Onurzaim arkadaşımız satıyor 10 numara lastik ama bize 10 numara büyük. O lastiği al en spinli lastiğe cvp bulacaksın :thup:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hangi lastiği satıyor hocam fiyat bilgisi nasıldır kendi de konuya katılabilir mi

Kendisine msj yoluyla ulaşabilirsin. Konuya katılacak kadar herkesin zamanı olmayabilir.

Ayrıca katılmasına da gerek yok bu lastiği sana öneren kendisiydi diye hatırlıyorum başka bir açtığın başlıkta.

Ayrıca bu kadar sık eleyip dokumana gerek yok sonra hayal kırıklığına uğraya bilirsin.

Sen bana adres ver sana çin lastiği göndereyim kullan. Spinli mi değil mi anlarsın değerlendirmeni de ona göre yaparsın artık :thup:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çin lastiği dünyasına h3 neo national (hemde mavi sünger) ile girmek abestir ayrıca caiz değildir

zaten alışman 2 seneyi alır - maç performans lastiğini antrenmanda heba etmek olmaz

tinarc gibi melez bir lastik alınabilir eğer illa kalite olsun diyosan

normal bir dhs h3 neo veya skyline veya globe mavi sünger de olur hepsi olur. lastiğin hissine alışmak çin tarzı spini geliştirmek gerek. ben 6. ayı doldurdum hala çalışıyorum ama benimki kullanılmış neo national idi ve beleş gelmiş idi

qısqanmayın

violin de beleş geldi onu da qısqanmayın

kardeşim almanyadan roxon 500 pro getirdi backhand için onu da qısqanmayın

onur sağolsun tabletennis11den japon süngerli nittaku hurricane2 yi çekti oda beleş

bu işler böyle...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..