linkinmetin

Masatenisinin Ne Gibi Zararı Olabilir ?

Recommended Posts

Hasbihal için Foruma girmediğiniz sürece bu sporun biz üyeler için zararı sıfırdır .. foruma yolunuz düşerse de direk al sat kısmına uğrayıp eğer üç beş malzeme satabilirseniz zararı olmadığı gibi hiç ummadığınız karlara bile geçebilirsiniz...

Biz akıllı üyeler genelde hasbihal kısmında ikamet ediyoruz ...akıllıyız ya başka türlüsü bizden zaten beklenemez...arada sırada bu hasbihal tayfası zayiat versede çok önemli değildir...arkadan nasılsa yenileri gelir...Forumda şöyle bir iki volta attığınızda hasbihalcileri fiziklerinden hemen tanırsınız...üstü başı perişan ağzı burnu patlaksa gidin yanına üç beş muhabbet edin ...bir daha forumun kapısının önünden geçmezsiniz...öyle çeneleri düşük ki ne konuştuklarını bilmezle...aman aman....

Bir daha dünyaya gelirsem forumun alsat kısmında daire tutacam ...... benim için münasip olan da bu dur........işler tıkırın da giderse de villayla takas yaparım...

Dilimin döndüğü kadar aydınlatmaya çalıştım umarım yararlı olmuştur...Zararı da karı da bizimle seçimimizle ilgili....

Bu açıklamamı bedensel değilde ruh sağlı açısından algılarsanız daha yararlı olur....

Bu konuyla ilgili Doktor bile olsam bu kadar şık yazı yazamazdım...

Yürü be bellek, swan gönderdik,... önünde açık artık ....gidip birazda malzeme konularında üye arkadaşlara engin malzeme bilgimi sunayım...

Yöneticiler gelmeden tüymek lazım görmezlerse benim yazdığımı da anlamazlar....

Swan bir süredir yazmıyor, akabinde siz yazmaya başladınız hocam. Ayağının kaydırılmasında rolünüz var mı :fildir:

• Like 2

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Swan bir süredir yazmıyor, akabinde siz yazmaya başladınız hocam. Ayağının kaydırılmasında rolünüz var mı :fildir:

:alkis::alkis:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

VAR.....

Büyük yazdım üyelerin dikkatini çekmek için....

Vakitli vakitsiz o kadar öttü ki...düşünün ki ben bile dayanamadım erken öten horoz misali dedik kestik ama eti öyle sert ki yiyemedik..öylece duruyor, bana ne oldu diyede etrafa boş gözlerle şaşkın şaşkın bakıyor..Arkadaşlarını sevenlerini destekçilerini bekliyor beni kurtarsınlar diye...Daha çok bekler garibim...

Son yıllarda savaş kazanmış bir komutan edasıyla atının üzerinde kibirli bir şekilse etrafta üyeleri süze süze dolaştığını sanıyordu..Düştün düştün de atın üzerinden değil küçücük bir eşşeğin üzerinden düştün.

Temel kuraldır...düşene bir tekmede sen atacaksın ki değerini sevildiğini anlasın...

• Like 2

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok

• Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Kayıtsız, 2 Misafir (Tam liste)