Jump to content
Masatenisi.org Forum

Antalya Merkez

canberkinan

Recommended Posts

Merhaba , ben liseye başladığımdan beri bu sporla uğraşıyorum ancak ilk sene iyi bir oyun arkadaşım yoktu ikinci senede biraz gelişme gösterdim muhtemelen bu sene takıma gireceğim hiç olmazsa cumartesileri oynayabileceğim bir arkadaş ve yer arıyorum okulda hiç önem verilmiyor. Oynamayı çok seviyorum ama yer ve oyuncu bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

park antalya spor tesisi, salı&perşembe 18:00-21:00, cumartesi 17:00:19:00 aylık aidat 70 TL, günlük ücret ödeyerek de oynayabiliyorsun,ücreti tam olarak bilmiyorum.Antalya'da masa tenisi oynayanlar buraya geliyor, oyuncu çok, buraya gelerek daha hızlı gelişim gösterebilirsin..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

park antalya spor tesisi, salı&perşembe 18:00-21:00, cumartesi 17:00:19:00 aylık aidat 70 TL, günlük ücret ödeyerek de oynayabiliyorsun,ücreti tam olarak bilmiyorum.Antalya'da masa tenisi oynayanlar buraya geliyor, oyuncu çok, buraya gelerek daha hızlı gelişim gösterebilirsin..

zaman da pek azmış atilla..2-3 saat yeter mi ki o kadar oyuncuya?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..