Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bende Ünlü Oldum!

swan

Recommended Posts

sayın forum sakinleri bülo yetmedi kendi iğreç backhand görüntümle sabote edeyim forumu dedim

şimdi eteğinizde ne kadar taş varsa dökme vaktidir. şimdi o öyledir bu böyledir diye ziv ziv eden swana haddini bildirme vaktidir...

karşınızda onurla benim antrenman görüntülerim

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şimdi swan cım tsunun da dediği gibi hareket geç başlıyo gereksiz büyük vücudunun ritmini harekete pek katamıyorsun (sakatlık varsa ok kabul)

dizlerin kırılmıyor gerekksiz süratli vuruyorsun daha yumuşak çeksen 500 kere bile çekecek gibisin.

saçın gereksiz uzun gereksiz derecede atletiksin :P

blokçuya gelince çok kilo vermiş bu kabul edilemez bu biiir.

topları sanki kombinasyon yaptırmaya çalışıyormuş gibi gereksiz dağınık yerlere atıyoor bu ikiii. (forehandi patatesti dimi bunun şimdi kumpir olmuş)

not: elinize sağlık çalışınca oluyor ve daha da iyi olacak sabırla çalışmaya devam

not2: tombalak sen ne güzel amaan beee diyosun bakiim

Not3: ne telefon be şu note 3 galaxy zuhahaha

sevgiler büyük S ile :)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

blokçuya gelince çok kilo vermiş bu kabul edilemez bu biiir.

topları sanki kombinasyon yaptırmaya çalışıyormuş gibi gereksiz dağınık yerlere atıyoor bu ikiii. (forehandi patatesti dimi bunun şimdi kumpir olmuş)

not2: tombalak sen ne güzel amaan beee diyosun bakiim

efenim kilo vermeye calısıyoruz hala cift hanelileri goremedik, kombinasyon durumu yok fh de de yanus taktım sapık supuk yerlere atıyor topu siyah lastik biraz acılınca kendine gelir normalde daha iyi top atıyorum o yuzden aman beaaa tepkileri cıkıyor :P

Arkadaş joo see ile dışarı atıyorsun topları olmuyor olmuyor topuklarına çok basıyorsun top sağa sola gidince yamul yumuk oluyorsun.

Sevan da cillop gibiii 1.7 05 ile spinleri rahatlamış.

topuklara cok basmıyorum surekli topuklardayım ben, topuklardan kalkarsam acaip top ceviriyorum ama 3. dk da antrenmanı bırakıyorum asdf kafa 65 kilo oldugum voleybolcu gunlerinde ama 100+ iken olmuyo o :P 1,7 super bi lastik bence millet begenmeyip burun kıvırıyor sonra da 2,1 ile butun topları dısarı atıyor hehe (hos ben 1.5 yanusla da atıyorum asd)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ne kadan güzel çalışmalar bunlar yav.

e bizde çalıştık rıdvan abi birazda onlardan bahsedivereydin :whistle:

pek çalıştık denemez o yüzden bahsetmedim safacım.

ama sen o bh lastiğinden kurtul bir an önce.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şimdi de bir forum geleneği olarak ya o gün şöyle oldu böyle oldu, aslında videoda göründüğü gibi kötü değilim, siz bilmiyorsunuz olayı ben biliyorum şeklinde yazmaya geldi sıra :D de görüntü orda halep orda arşın orda...

herkese yorumları için teşekkür ederim. pek videoya çekme fırsatım olmuyor bende göremiyordum eksiklerimi. defalarca izleyip kendi kendime kahrediyorum bunu bilesiniz.

beli dizi hareketlendirmem lazım ama spinin stabil hali hemen bozuluyor işin içine diğer unsurlar girince.

sakin sakin spin çalışmam lazım beli dizi kullanarak

hareketler gereksiz büyük onu da videoyu izleyince gayet net gördüm. o goril gibi uzun kolları da güçlendirmem lazım... dhalsim spini olmuş filili filili rüzgarda dalgalanıcaklar neredeyse. derli toplu görünmüyorum

bu şişko hem daha zayıf filinta gibi görünüyor videoda hem de daha iyi oynayan oymuş gibi görünüyor bu video denen icat ne mendebur şeymiş

sonuç beklediğim kadar kötü çıkmadı buna seviniyorum. şutop filan yapmadan hadi video çekelim dedi onur. geçtik kameranın karşısına başladık. ikinci 3. video filan değil bu. zamanlama sorunu var, top takibi sorunu var, son anda harekete karar veriyorum.. binlerce hata düzelttim binlercesi daha beni bekliyor.

ayrıca hava sıcak, top sekiyor, masa eğik, raket atmıyor, videoda başka görünüyor, raket dandik, salonun ışıklandırması yetersiz, onur yanlış yere atıyor vs vb şeklinde ağlayarak bitiriyorum.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şimdi de bir forum geleneği olarak ya o gün şöyle oldu böyle oldu, aslında videoda göründüğü gibi kötü değilim, siz bilmiyorsunuz olayı ben biliyorum şeklinde yazmaya geldi sıra :D de görüntü orda halep orda arşın orda...

herkese yorumları için teşekkür ederim. pek videoya çekme fırsatım olmuyor bende göremiyordum eksiklerimi. defalarca izleyip kendi kendime kahrediyorum bunu bilesiniz.

beli dizi hareketlendirmem lazım ama spinin stabil hali hemen bozuluyor işin içine diğer unsurlar girince.

sakin sakin spin çalışmam lazım beli dizi kullanarak

hareketler gereksiz büyük onu da videoyu izleyince gayet net gördüm. o goril gibi uzun kolları da güçlendirmem lazım... dhalsim spini olmuş filili filili rüzgarda dalgalanıcaklar neredeyse. derli toplu görünmüyorum

bu şişko hem daha zayıf filinta gibi görünüyor videoda hem de daha iyi oynayan oymuş gibi görünüyor bu video denen icat ne mendebur şeymiş

sonuç beklediğim kadar kötü çıkmadı buna seviniyorum. şutop filan yapmadan hadi video çekelim dedi onur. geçtik kameranın karşısına başladık. ikinci 3. video filan değil bu. zamanlama sorunu var, top takibi sorunu var, son anda harekete karar veriyorum.. binlerce hata düzelttim binlercesi daha beni bekliyor.

ayrıca hava sıcak, top sekiyor, masa eğik, raket atmıyor, videoda başka görünüyor, raket dandik, salonun ışıklandırması yetersiz, onur yanlış yere atıyor vs vb şeklinde ağlayarak bitiriyorum.

kendinle barışık olmana ve çuvaldızı da kendine batırmana hayranım.

sevmediğim tek yönün kendini olduğundan çok aşağılarda sanman.

ileriki bir zaman gel bu tarafa kadar da ben sana GÜZEL (onura nispet) ve sakin ve aynı noktaya :P top atayım DA döndüğünde kendini Dima gibi hisset. hehehehe

Başarılar büyük B ile. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ileriki bir zaman gel bu tarafa kadar da ben sana GÜZEL (onura nispet) ve sakin ve aynı noktaya :P top atayım DA döndüğünde kendini Dima gibi hisset. hehehehe

zuaahahahah kac tane atıcaksın bana onu soyle 3 mu 4 mu sonra ver kantırı ver kantırı ahahah top tutmak senin bunyene uymuyo :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..