Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raket Ile Ilgili Yardim Lutfen

Enters0n

Recommended Posts

İyi tahta kötü tahta yoktur. Stiline uygun tahta vardır. Stilini de forumda yazarak anlatamazsın. Dolayısıyla boşa yazıyorsun, hele ki hazır raketten sonra ilk profesyonel raketin bu olacak ise tamamen yanlış yoldasın.

Sen diyorsun ki aynı motora ve beygire sahip arazi aracı mı alayım sedan mı alayım?

Ben de diyorum ki hangi yolda kullanacaksın? O yolu da anlatamazsın. Çevrende pro raket kullananlara sor onların tavsiyesiyle raket al. Çevrende yoksa büyük şehirdeysen o şehirlerdeki masatenisi oynanan yerlere git derdini anlat mutlaka yardımcı olurlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Entersün kardeşim,ben kolay kolay malzeme konusunda fikir isteyenlere cevap yazmam ama şu an Ozan üstadıma da tamamen katılarak yanlış yapmamanız adına bi şeyler yazma gereği duyuyorum..TWIST IV benim başlangıç dönemlerimde zevkle kulandığım tahtalardan biri idi..Dünyanın en hızlı karbon tahtalarından Schlager a yakın hızı ile dizginlenemeyen bir at gibi idi..Dokunduğumda top uçuyordu adeta..Tabii o zamanlar masa tenisinde kontrolün önemini bilmiyorduk..

Dolayısı ile buradan senin vesilen ile tavsiye isteyen tüm dostlara; LÜTFEN ALMAK İSTEDİĞİNİZ MALZEMEYİ ELİNİZE ALIP,HIZINI,KONTROLÜNÜ,ELİNİZDE SİZE VERDİĞİ HİSSİ DENEMEDEN (Antrenmanda tabii kii..) ALMAYIN VESSELAM..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..