Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tavsiye Lütfen

Guest Sansel

Recommended Posts

Joola nin yeni cikarmis oldugu R1 diye bir tahta var (http://www.joola.de/en/produkte/home.htm) hiz ve kontrolu son derece yuksek. bu tahtaya Bryce FX'i eklersek sizce nasil kombinasyon olur. stil off+

Bahsedilen tahtayle oynayan sanırım yok ama çok Off+ istiyosan Gergely, Schlager Carbon, Samsanov Carbon gibi tahtaları denemelisin.Schlager+Bryce çok iyi bir ikili oluşturabilir(Off+ sınıfında)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sevgili ilker dedigin cok mantikli geldi; bugun sclader tahta ve bryce siparisini verdim; siparisler ayri gelecek; yalniz raketi nasil toplayayim; yani sence hangi zamki kullanmaliyim; sana zahmet adim adim anlatabilir misin? sungeri temizlemeye falan gerek var mi? yoksa geldigi gibi zamki direk surup yapistirmali mi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sevgili ilker dedigin cok mantikli geldi; bugun sclader tahta ve bryce siparisini verdim; siparisler ayri gelecek; yalniz raketi nasil toplayayim; yani sence hangi zamki kullanmaliyim; sana zahmet adim adim anlatabilir misin? sungeri temizlemeye falan gerek var mi? yoksa geldigi gibi zamki direk surup yapistirmali mi?

İnşallah memnun kalırsın.Ben Schlager+SriferFx2.1 kombinasyonunu kullandım(1.5 senedir kullanıyorum değiştiricem yakın zamanda).Şimdi bildiğim kadarıyla ITTF yapışkanlara bir kural getirecek su bazlı yapıştırıcılar kullanılacak vs. O yüzden illegal yapıştırıcı kullanma sağlığa da zararlı.Kesme işini kendim hiç yapmadım.Ama duyduğum kadarıyla maket bıçağı, makas vb. aletlerle kesilebiliyor.

Sünger zamkladıkça kirlenecek elbet.Bunula ilgili temizleme yöntemlerini bir aramayla bulabilirsin.

Zamk tercihi konusuna gelince lastik zaten Tensioned yani çok fazla yapıştırmamalı.Tercihini yapmak için yine arama yapmalısın.

Bye

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..