Jump to content
Masatenisi.org Forum

Violenselo, Haneyoşi Tahtalar Için Lastik Tavsiyesi

Bilal OLGUN

Recommended Posts

Fh kullandığım çin lastiği bh ten çevirip spin veya şut yapmak istediğimde haliyle yavaş kalıyor.

Sitemizde eminim kullanan vardır. Deneyip de en çok fh ve bh uyumu gösteren lastikleri veya lastiği yazarsa sevinirim.

Elimde Omega 4 Asia var, Asia sıfır olduğu için yorumlardan sonra kesip kesmemeyi düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevan, bilgilendirme için teşekkürler. Aslında violin de tenergy serisi mükemmel oluyordu. Kişiden kişiye fark ediyor gerçi.

Çin lastiği fena değil ama; bh çevrince iyi olmuyor. Bİde kazara açılırsan masadan fh için güçsüz kalıyor. Sendeki gibi national yok ki takalım :)

Bendeki Skyline TG 2 Neo da 4 kat bust var. Masa üstünde, yakınında fena sayılmaz fakat; bh için iyi olmadı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

asia bence süper tercih o halde

ben acuda s2 kullanıyorum tenergy 64 den daha iyi uyum sağladı belki de medium sünger daha iyi uyum sağlıyodur

şu an vcello elimde serhat abi operasyon yapayım diye bana verdi birazcık ince violinden çok az da kafa büyük. top sektirme hissi aynı zıplaklık farkı neredeyse yok

vcello'nun kolay bir tahta olmadığına eminim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..