Jump to content
Masatenisi.org Forum

Evleniyorummm.. :-))

Saadettin

Recommended Posts

Sevgili arkadaşlarım ve dostlarım,

Ertan Bey'in kurmuş olduğu bu site sayesinde "arkadaş" ve "dost" diyebileceğim birçok üyenin hayatımda olmasından dolayı çok mutluyum.

Birbirimizden bazen heyecanlı, bazen hüzünlü bazen de mutlu haberleri forum sayesinde öğrenir olduk.

Bu sebeple benim için özel ve mutlu bu günümü bana değer veren sizlerle de paylaşmak istedim.

21 Haziran 2014 tarihinde(cumartesi günü), saat 18.20'de, Şişli Evlendirme Dairesinde (İnönü Stadının üst tarafı, Maçka Parkı karşısı) evleniyorum.

Birlikte kader birliği yaşadığımız ve bana değer veren herkesi şahidim olmaya çağırıyorum.

(Herkese tek tek ulaşabilme şansım olmadığı için davetiyemi de buradan yayınlıyorum. Kusuruma bakmayın..)

Sevgiyle ve saygıyla,

post-8-0-43477900-1401688394_thumb.jpg

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ertan Bey'in kurmuş olduğu bu site sayesinde "arkadaş" ve "dost" diyebileceğim birçok üyenin hayatımda olmasından dolayı çok mutluyum.

Birbirimizden bazen heyecanlı, bazen hüzünlü bazen de mutlu haberleri forum sayesinde öğrenir olduk.

Bu sebeple benim için özel ve mutlu bu günümü bana değer veren sizlerle de paylaşmak istedim.

21 Haziran 2014 tarihinde(cumartesi günü), saat 18.20'de, Şişli Evlendirme Dairesinde (İnönü Stadının üst tarafı, Maçka Parkı karşısı) evleniyorum.

Birlikte kader birliği yaşadığımız ve bana değer veren herkesi şahidim olmaya çağırıyorum.

(Herkese tek tek ulaşabilme şansım olmadığı için davetiyemi de buradan yayınlıyorum. Kusuruma bakmayın..)

Sevgiyle ve saygıyla,

attachicon.gifDavetiye 01dnm.jpg

Saadettin abi tebrik ederim. Allah tamamına erdirsin bir ömür mesut etsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgiyle ve saygıyla,

attachicon.gifDavetiye 01dnm.jpg

Hayırlı uğurlu olsun abi.

Allah Mesut etsin.

Mutluluklar dilerim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..