Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hazine Buldum Beyler!

swan

Recommended Posts

Sayın Serhat Abir elinde 1 ay kullandığı 80 dolarlık H3 national lastiği bana verdi. tutkalını temizledim parafinledim.

çok zehirli bişeye benziyor; üst yüzeyi incecik ve kauçuk feci ısırgan

parafini sürmeme rağmen bu lastik hala çok sert. yani şakır şukur ötecek yumuşaklıktan hala çok uzak

parafini bikaç kat mı sürmem gerek?

yoksa ne sürersem süreyim ben bu lastiği öttüremez miyim (soruyorum çünkü eskiden öten şeyin lastik olduğunu sanıyordum, meğer öttüren şey bilekmiş)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1 ay kullandığı demişsin ama 10 yıl önce aldı diye hatırlıyorum.. o zamanlar 80 dolar 80 liraydı bi de :D sen yine de ben bunları yazmamışım gibi aynı hevesle oynamaya devam et, güzel lastik sonuçta :D istersen bendeki nittaku h3 ü de verebilirim, kullamıyorum artık öyle lastikler :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

valla backhand için arayışlarım sürüyor

palio blitz'in 42 derecelik versiyonu çıkmış onu deneyeceğim bakalım t64'ün yerini tutacak mı

forehand'da tenergy sevemedim bir türlü ama bu tenergy'nin tüm lastiklerden daha donanımlı bir lastik olduğu gerçeğini değiştirmez

neyse h3 neo şu an parafin şamasında 2. katı sürdüm sünger biraz daha şişti ve yumuşadı ek olarak şunu da diyim bu lastik daha açılmamış bile hala çok diri. allah bilir nasıl bir bilek gerekiyor bunu açabilmek için. neyse deneyip göreceğiz sonuçları haftaya yazarım

9 katlı stiga clipper da ne imiş bi identify scroll bulayım da öğreneyim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tamamdır ozan hocam. önceleri şişliği inmeye başladığında takıyodum ben. bir iki gün saçma sapan toplar atıyodu ama sonra düzeliyodu. artık bir gün bekleyip takıyorum ama demek ki tekrar düzleşene kadar beklemek lazımmış.

bu arada lastik jilet oldu jilet. demin 3. kat parafini attım. kütür kütür diri ve tenergy gibi bıngıl bıngıl ediyo eğer bu 10 yıllık lastikse ben de 200 yaşında çocuğum onu diyim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tamamdır ozan hocam. önceleri şişliği inmeye başladığında takıyodum ben. bir iki gün saçma sapan toplar atıyodu ama sonra düzeliyodu. artık bir gün bekleyip takıyorum ama demek ki tekrar düzleşene kadar beklemek lazımmış.

bu arada lastik jilet oldu jilet. demin 3. kat parafini attım. kütür kütür diri ve tenergy gibi bıngıl bıngıl ediyo eğer bu 10 yıllık lastikse ben de 200 yaşında çocuğum onu diyim.

Sevancım Bende de o lastiğin sıfır ama kesilmişinden var şu anda Kadir için tuningliyorum bende :)

Yine pişti olduk hehehe

ben 7-8 saat arayla 5-6 kat kandil yağı atıp (tam dışbükey silindirik hale getirip) 4-5 gün beklemeye bırakacağım yanlış yaptığım birşey varsa Tsu Bora yada sen düzeltme yada katkı yapabilirsiniz.

Tuningin bol olsun :)

Not: forhand için uzak masa oyunda çok zor lastik...

Not2: keşke tutkal kalıntısını temizlemeden bassaydın tuningi, sünger ve üst lastik arasında balonlama riskini azaltıyormuş galiba bir süper lig oyuncusundan duymuştum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hadi hayırlı olsun bakalım :) çok umutluyum ben lastikten rıdvan hocam

lastik elime geçtiğinde biftek kıvamındaydı üzerinde 20 kat yapıştırıcı vardı o yüzden parafini süremezdim. şimdi baya dikkatli ve ince sürüyorum

parafinledikten sonra uzak yakın fark etmez gibi geldi bana bu lastik gayet atıyo

şu an aynı şeyi yapıyoruz karşılıklı yazarız deneyimleri

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

lastik elime geçtiğinde biftek kıvamındaydı üzerinde 20 kat yapıştırıcı vardı o yüzden parafini süremezdim. şimdi baya dikkatli ve ince sürüyorum

parafinledikten sonra uzak yakın fark etmez gibi geldi bana bu lastik gayet atıyo

iyi aklıma getirdin du bi bakim geliyim lastiğe :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hocam farkediyor kesinlikle orta mesafeden spine izin vermiyor anca block spine dondumu tak top dusuyor. Bu arada dun bahsettigim h3 nationalin lastigini sungerinden ayirdim meraktan lastigi cok cok elastik dikkatli olun balona cok musait bir lastik.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Swan kardeşim bendeki lastiğin durumunu görmüştün ben o lastiği neredeyse 1 yıldır kullanıyorum benim gibi dandik bir oyuncu için bile süper bir lastik

sen herhalde öttürürsün o lastiği. Seninde katkılarınla tekrar daha iyi kıvama geldi lastik, badem yağının etkisi azda olsa geçti ama yinede

spinler çok etkili (Rıdvan kardeşime sorabilirsin kendisi bizzat şahit, öküz gibi çekiyor diyor ne kadar doğru bilmiyorum ama belkide beni rahatlatmak için söylüyordur ne bileyimki)

sana karşıda o lastik ile oynamıştım etkiilerine bizzat sende şahit oldun:))

Şimdi sevgili partnerim Ridvan yenisini hazırlıyor 1 haftaya kadar takarız herhalde lastiği, süper olacak diyor ama denemeden anlayamayacağız tabisi.

kendisi lastikler konusunda benden daha tecrübeli olduğu için ilk denemeleri o yapıyor tamam bu olmuş diyor bendenizde naçizane kullanıyorum,

ne kadar etkili kullandığım konusunda maç yaptığım arkadaşlara danışacağız, ama çok iyi olacağını düşünüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu bendeki sarı süngerli versiyonu kadir hocam bu arada ongunla da konuştuk (onurla ayrıca bi konsensüs yapacağız) şöyle bi ziyaretinize gelsek diyoruz. elmalıydı börekti spinliydi filan tadı damağımızda kaldı doğal olarak (kek de çok güzeldi safaya haber vermiyelim bu sefer)

yeni ekipmanları deneriz hem de şu dedelerden rövanş istiyorum

valla kaynak bulmak lazım yada benim gibi eskicii diye forumda bağıracaksınız artık. malum tanesi 80 dolar bu lastiklerin :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu bendeki sarı süngerli versiyonu kadir hocam bu arada ongunla da konuştuk (onurla ayrıca bi konsensüs yapacağız) şöyle bi ziyaretinize gelsek diyoruz. elmalıydı börekti spinliydi filan tadı damağımızda kaldı doğal olarak (kek de çok güzeldi safaya haber vermiyelim bu sefer)

yeni ekipmanları deneriz hem de şu dedelerden rövanş istiyorum

valla kaynak bulmak lazım yada benim gibi eskicii diye forumda bağıracaksınız artık. malum tanesi 80 dolar bu lastiklerin :)

Sevancım bizlerde buluşmayı tekrarlamak isteriz - şu haziran nöbet listeme bir bakayım da herkese uyan bir cumartesiye bir organizasyon yapalım ne dersiniz?

Lastik meselesine kafanızı takmayın hiç olmadı ttnpp den alı 15 dolarlık globe 999 mavi sünger onuda tuningle manyak bir lastiğe çeviririz evelallah.

Tuning dedimde 6 kat tuningden sonra lastik kalk gidelim diyor tam silindirik oldu. Bu aşamada akşama kadar havalandırıp akşam 1 kat su bazlıyla tuningi lastiğe hapsetmeyi düşünüyorum. (Lan Kadir ne Ballı adamsın(: )

Not: Safa da gelsin.. :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yaşasın hazineler!!!

+15 all attiribittüs veriyo bunlar gönder bora hocam

"en büyük hazine içinizdeki güçtür.sadece onu hissedin ve güvenin yeter." fatih ökten

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..