Jump to content
Masatenisi.org Forum

Stiga Emerald Vps V

Recommended Posts

Bu tahtayi kullanan oldu mu. Varsa bilgi alabilir miyiz? Su an dhs tg7-al yani off+ tahta kullaniyorum ondan oncede ebenholz 7 vardi fakat ogff+ nin beni zorladigini sinirladigini daha yeni farkettim ve off classmanina inmeye karar verdim bu dusunceye beni iten ise gecen gun yaptigim bir degisiklik oldu o da sudur, benim cok eskiden kullandigim friendship hinoki off bir tahtam vardi halada kenarda duruyormus yeni farkettim ve yanindan bir tanede h3 national orange cikti(en az 3 senelik :) ) onu fh bh ye de bir senelik bir calibra spin yapistirdim sonra oynarken farkettim ki spinler daha dolu daha efektif sonra dedim ki ne gerek var bu kadar sert yapili agresif tahtalara : ) . Eger bir gun denerseni,z beni anlarsiniz hak verirsiniz. Yani belki biraz abarti olacak ama off+ da top spin bile fast tadinda yeterince dolmadan ok gibi firliyor top. Sonuc olarak, emerald tahta nasildir kullanan bilen var midir? Ayrica diamond touch ne ise yarar?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şu tg7 al yi denemek isterim

emerald kullanmadım ama böyle kompozit malzeme seviyosan

http://www.spinspor.com.tr/urunler/maze-passion-off-raket-tahtasi/2193/

tahtasını öneririm. hem türkiye de de varmış bak. bence eline cuk oturacaktır

Eger denemek istiyorsaniz bir haftaligina denemeniz icin yollayabilirim.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Emerald vps 5 kullanmadım ama internette birkaç yerden baktığım kadarıyla bende şöyle bir kanaat oluştu.

Dış katmana abanoz koymuşlar ve toplam 5 katman iç katmanlara da ekstra fırınlanmış yada benzer bir işlemden geçirilmiş nispeten yumuşak ağaç katmanlar koymuşlardır (muhtemel en ortaya ayous vb. bir üstüne de ladin yada benzer ağaç türleri.)

Bu katman türlerine sayılarına bakılınca ebenholz 5 in azıcık daha esneği yaklaşık hızda ve azıcık daha kontrollüsü gibi duruyor.

Ben Ebenholz 7 den daha yavaş ama benzer bir tahta almayı düşünsem ebenholz 5 yada emerald vps 5 düşünürdüm sonuçta her 3 tahtanında dış katmanları abanoz ve iç katmanlarıda benzer ağaçlar.

Not:aynı tahtanın aynı modelinin farklı ağırlıkta olanlarında hissedilir bir hız farkı olabiliyor, alırken tartıp seçip almakta yarar var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://mytabletennis.net/forum/uploads/18673/bluesponge1.jpg

Bu arada fan zhendong vps saplı bir viscaria kullanıyor.

Tıpkı Wang Liqin in bir zamanlar (haala kullanıyor mu bilmiyorum.) dhs hurricane king saplı offensive classic kullanması gibi... :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

diamond touch dedikleri büyük ihtimalle tahtaya sürülen vernik tarzı cila, vps tahtalarda var bu stiganın bazı tahtalarında da başka versiyonları var. tek dezavantajı sök çıkar yaptıkça bu malzeme yavaş yavaş çıkıyo tahtadan veya lastik tutmuyo diye zımparalarsanız daha en baştan gider. tahtanın o dış cila katmanı bittiğinde tahtanın hissi de oldukça bozuluyomuş.

oyununuzu bilmiyorum ama teknik oturmamışsa önerdiğim tahtaya göz atın. tahtayı deneme hususuna gelince hangi şehirdesiniz?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

diamond touch dedikleri büyük ihtimalle tahtaya sürülen vernik tarzı cila, vps tahtalarda var bu stiganın bazı tahtalarında da başka versiyonları var. tek dezavantajı sök çıkar yaptıkça bu malzeme yavaş yavaş çıkıyo tahtadan veya lastik tutmuyo diye zımparalarsanız daha en baştan gider. tahtanın o dış cila katmanı bittiğinde tahtanın hissi de oldukça bozuluyomuş.

oyununuzu bilmiyorum ama teknik oturmamışsa önerdiğim tahtaya göz atın. tahtayı deneme hususuna gelince hangi şehirdesiniz?

Su an ankaradayim ama istanbul a kargolayabilirim

Teknik konusunda ne desek yalan olur kime gore neye gore :) ama soyle diyelim tg - 7 al 05 fx ve sigma pro 2 ile oyunu acabiliyorum gelen servislerde blockla defansa dustugum anlarda raketinde gucuyle ataga gecebiliyorum yani sutop spin flip block falan bana off+ ile sikinti cikartmadi ama dedigim gibi spinlerin daha cok dolmasi icin off a dusecegim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya büyük ihtimalle yine kendimden çok şey bekleyerek tahtayı deneyeceğim ama dandik oyunumun değişmediğini görünce o tahtaya da bir kusur bulacağım :) istanbulda olsanız denerdim. maymun iştahlılık işte

denk gelir de görüşürsek denerim artık ne diyeyim. o kadar kargo macerasına gerek yok bence

ha raketin gizli güçleri var diyorsan yolla ama :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Daha önce antalyada turnuvada Berkayin raketini deneme fırsatım olmuştu farkı nedir bilmiyorum ama muhteşem bir top hissi vardı ben daha net bir top hissi görmedim (aşırı derecede ekipman denemememden de kaynakli tabi bu durum) ama malesef ki tahta off+. Konusu açılmışken ben de sorayım yok mudur bu histe off ile off- arası hızda bir tahta=)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Daha önce antalyada turnuvada Berkayin raketini deneme fırsatım olmuştu farkı nedir bilmiyorum ama muhteşem bir top hissi vardı ben daha net bir top hissi görmedim (aşırı derecede ekipman denemememden de kaynakli tabi bu durum) ama malesef ki tahta off+. Konusu açılmışken ben de sorayım yok mudur bu histe off ile off- arası hızda bir tahta=)

Oyle bir sey varsa haberimiz olsun bizim de :) ama ben stigaya guveniyorum yaniltmaz his konusunda :)
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..