Jump to content
Masatenisi.org Forum

Samsun (Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu)

iso

Recommended Posts

Samsun ilinde masa tenisi oynamak isteyen arkadaşlar görüşelim

herhangi bir takım oyuncusu değilim spor zevki antrenman için oynuyorum orta seviye -savunma stilinde oynarım özellikle uzak -masa antrenman için tercihim

mustafa dağıstanlı atakum ilçesi sınırında eski eğitim fakültesi arkasında - masa tenisi salonu binanın tam arkasından alta girilen -güreş salonlarının yanında

salon geniş kurulu sıfır 6 tane butterfly masa var - ilave 3 tane daha var yer olmadığı için koymamışlar -

salon bina yönetimi çok bilgili sayılmaz - takım antrenmanında bireysel girişe izin verilmiyormuş - diğer zamanlar free-bedava izin var özellikle akşam 5 ten sonraları uygun oluyormuş

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

herhangi bir takım oyuncusu değilim spor zevki antrenman için oynuyorum orta seviye -savunma stilinde oynarım özellikle uzak -masa antrenman için tercihim

mustafa dağıstanlı atakum ilçesi sınırında eski eğitim fakültesi arkasında - masa tenisi salonu binanın tam arkasından alta girilen -güreş salonlarının yanında

salon geniş kurulu sıfır 6 tane butterfly masa var - ilave 3 tane daha var yer olmadığı için koymamışlar -

salon bina yönetimi çok bilgili sayılmaz - takım antrenmanında bireysel girişe izin verilmiyormuş - diğer zamanlar free-bedava izin var özellikle akşam 5 ten sonraları uygun oluyormuş

MUSTAFA DAGISTANLI SPOR SALONU sürekli açık, çarşamba akşamları gidersen iyi oyuncular bulabilirsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lisanslı oyuncuysan ve başında antrenörün varsa her daim girebilirsin. Diğer durumlarda açıksa, takım veya herhangi bir çalışma durumu yoksa oynarsın. Bu aralar durumlar karışıktı.

Salona gelen oyuncular çeşitlilik göstermekte. Kendi durumunuza uygun birileri çıkacaktır. Zaten oynayanlar samimi, bildiğini öğretmeye, bilmediğini öğrenmeye çalışan kişiler.

Salon ve bina yönetimi hangi konuda bilgili sayılmaz?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

cevaplar için teşekkürler

fakat bu formun amacı oynayacak parneri burada bulmak orada oynamak - yani o mekana gidip benimle oynarsın? dememek için bu forum var ve burada insanlar oyun partneri arıyor (bir nevi arkadaşlık sitesi mantığı ! )

salon yeni bir salon akp nin güçlü yarınlar ! projelerinden . yarınlar güçlü olsun ama önce eğitim şart . böyle bir salon yapıyorsun kardeşim koy bu salonlara branşları bilen insanlar hayatında hiç masa tenisi bırakın oynamayı görmemiş adama sorumluluğu verecen bende gidecem o adamdan bilgi alacam . üniversitelerde beden eğitim bölümlerinden mezunlar ne güne duruyor

samsunda masa tensisi oynayıp ter atmak isteyen varsa oynayalım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu arada bu siteye yaklaşık 8-10 yıldır üyeyim - farklı yeni kullanıcı adıyla girdim-

önce istanbul da sonra çorlu da bu site vsayesinde yeni arkadaşlar edindim oyun oynadım hala 4 yıl geçmesine rağmen bu siteden telefonumu görüp çorlu dan arayan çıkıyor

site güzel iyi düşünülmüş bir site fakat kişinin haberi olmazsa olmuyor yoksa samsun gibi bir büyükşehirde adam sıkıntısı çekilmez

aslında google da masa tenisi partner yazınca direk bu site çıkıyor karşına

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çarşamba akşamı salondaki bir arkadaşla oynadım.

salon masa tenisi salonu olrak düşünülmemiş . güreş salonu benzeri ÜSTÜ BASIK ALÇAK bir yere butterfly masalar alınmış koyulmuş - bu üst düzey

sayılabilecek bir marka masa tenisi alıp bu şekilde bir salona konması türkiyede yapılan işlerin nasıl yapıldığını gösteren ufak bir örnek para var yada

paradan kaçılmıyor -israf mı !- fakat o salonun masa tenisi salonu olarak kullanılamayacağını bilmiyor - bilgisizlik + cahillik mi ?- zemin çok fena kayıyor

burada oynayacak olanın dikkat etmesi lazım

böyle yeni bir salon yapılırken paradan kaçılmamış gözüküyor istenseymiş -yada bir bilene sorulsaymış - gerçekten zemini özel kaplamalı çok ferah bir masa tenisi salonu yapılırmış - mekan alt zeminde ve ısıtma soğutma ünitelerinin içinde bir salon

4 yıldır samsun dayım samsun gibi şehre göre belki fazla bile sayılacak bir salon !

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 10 months later...
  • 2 weeks later...

koca samsun da bu forum dan haberi olan insan yok mu , gerçekten katılım çok az samsunun 3 de 1 inde trabzon dan bile katılım fazla

Koca Samsun da forumdan haberi olan insan çok fazla ama burada aktif üye değiller. Forum buluşması bu sene Samsun da düzenleniyor demek ki forumdan bi haber değiller :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Merhabalar 15 haziranda samsuna geliyorum. Orta duzeyde sayilirim. Kendimi farkli rakiplerle gelistirmek istiyorum. Aksam 5-6 dan sonra dagistanliya gecebilirim. Buradan haberlesebiliriz.

ben de orta düzey sayılır . gideceğiniz günü söyleyin bu mekanda oynayalım... partner oyuncu bulmadan bir mekana gidip birilerine sormak benim işim değil diyorsan haberleşir oynarız seviye çok da önemli değil aslında

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben de orta düzey sayılır . gideceğiniz günü söyleyin bu mekanda oynayalım... partner oyuncu bulmadan bir mekana gidip birilerine sormak benim işim değil diyorsan haberleşir oynarız seviye çok da önemli değil aslında

dün akşam 8 de dağıstanlıdaydım 6 yeni butterfly masa klimalı salon fakat bomboştu çoğu şehirde böyle bir imkan ortam yok

yaz olduğu için saatin pek önemi yok

0 505 410 66 07

ismet

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...
  • 5 years later...
4 saat önce, Burak Afrasyap yazdı:

Arkadaşlar konunun üzerinden baya zaman geçmiş. Ben de masa tenisi oynayacak yer arıyorum. Hali hazırda Samsun'da bir yerde oynayan var mı? Pandemiden dolayı dağıstanlı spor salonu nasıl bilmiyorum. Oynamak isteyen arkadaş varsa bana ulaşabilir mi?

Çarşamba ve Cumartesi 19:30 da Halk saati var. Cumartesi biraz daha erken girilebiliyor. Her seviyede masatenisi sever mevcut

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..