Jump to content
Masatenisi.org Forum

Koca Adana'da Kimse Oynamıyormu?

Recommended Posts

BEN YENİ BAŞLADIM DENEBİLİR AMA NE YAZIKKİ OYNAYACAK ADAM BULAMIYORUM,NERDE NASIL KİMLE OYNAYABİLİRİM.ADANAAAAAAA

Raket, top, masa, file, uygun geniş bir oda ayarlayacaksınız. Arkadaşlarınızdan birine teklif edip oynar mısın diyeceksiniz. Kabul eden olursa ona da raketlerinizden verip oynayabilirsiniz. Sonuçta o da yeni başlayacak, böylece oynarsınız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Raket, top, masa, file, uygun geniş bir oda ayarlayacaksınız. Arkadaşlarınızdan birine teklif edip oynar mısın diyeceksiniz. Kabul eden olursa ona da raketlerinizden verip oynayabilirsiniz. Sonuçta o da yeni başlayacak, böylece oynarsınız.

haklısınız raket file top masa var ama düzeyimde oynayamadıkları için ne onlar zevk alıyor ne ben,zira sıfır km değilim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Merhaba arkadaşlar,

Ben de Adana'da masa tenisi oynayacak biri(ler)ini arıyorum. Pazar günleri müsaitim, diğer günlerde oynanacak yer T.Özal'a yakın olursa akşamları iş dönüşü de oynarım.

Daha önce lisede, üniversitede ve askerde oynadım ancak 6 aydır oynama fırsatım olmadı, seviye olarak malum ne desem oynayıp görmek gibi olmayacak yinede orta diyebilirim, amaç zaten beraber oynayıp hem spor yapmış olmak hem de masa tenisinde kendimi geliştirmek.

Benim için partnerin seviyesi çok önemli değil öğrenmeye hevesli acemi arkadaşlarla da ya da kendini formda tutmak isteyen iyi oyuncularla da oynamaya sıcak bakıyorum.

Herhangi bir ekipmanım henüz yok, partner bulursam temin edeceğim. Umarım bu haftasonu gelmeden oynayacak birilerini bulabilirim. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

istanbul'dan adana'ya tayinim çıktı;bu durumda uzun süre ara verdiğim masa tenisi hobimi biraz daha ilerletebilmek,daha çok şey öğrenmek ve uygulamak için her düzeyden oyuncunun sürekli katılımda bulunduğu bir spor salonu arayışına başladım..bilgisi olan ve tavsiyede bulunabilecek kişilerle iletişime geçebilirim..ekipmanlarım yeterlidir,katılım sürekli olduğu müddetçe uyumluyumdur,öğrenmeye açığımdır..tek masa kiralama ve eğlenme ter atma şeklinde değil de daha kollektif ,disiplinli bir yer varsa sevinirim..mesela istanbulda bazı salonlarda üst düzey sporcuların daha alt düzey oyunculara önerilerde bulunduğu çok masalı antrenman salonları oluyordu onlar gibi bir yer arayışındayım..şayet antrenman arasında kendimden daha üst düzey katılımcıları ve klüp sporcularını izlerken bile öğrenebileceğim ,keyif alacağım bir ortam oluyordu...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 months later...

arkadaşlar ben de adana'da orta seviyede kendime rakip arıyorum. turgut özal'da kapalı otoparkta masam var; filemi çalmışlar onu da bu hafta sonu muhtemelen temin ederim. kendi ekipmanım var. aşırı profesyonellikten ziyade hem spor yapmak hem de vakit geçirmekten yanayım. tabi profesyonel bir rakip de bana pek çok şey katar, asla hayır demem ama ona aynı keyfi sağlayamamaktan korkarım. nitekim 2 saatlik oyunun 1 buçuk saatini top toplayıcılık yaparak geçirmek bana da pek haz vermez :) 0543 610 00 70 bu numaradan uulaşabilirsiniz. herkese güzel günler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Adanada 5 Ocak stadyumunun altinda masa tenisi oynanabilecek yer mevcut raket, top, masa, ucretsiz kayit veya giris ücreti istenmiyor eğerki oynamaya niyetli arkadaşlar varsa ben haftanın hergünu ve saati uygunum adım murat yas 30 oyun tecrübem orta ile kotu arasi masa tenisi oynamayi seven efendi arkadaşlar varsa yazsin burdan yada özelden kontrol edicem saygılar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çarşamba günleri saat 18:30 da Çukurova Üniversitesinde Lütfullah Aksungur spor salonunda Adana Kurumlar ligi ve Çukurova ligi müsabakaları yapılıyor.

Seyretmek , çevre edinmek ve Oynayacak partner bulabilmek için gelebilirsiniz.

Bazen tam seyirlik oldukça iyi maçlar da oluyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sa tcmn87 5 Ocak stadı tribün altinda yer mevcut eger kabul edersen orada bir deneme yapabiliriz eger kafana yatarsa beğenirsen devam ederiz yok begenmezisen birakabiliriz sana kalmis, benim icin karşıdaki kisinin seviyesi o kadar onemli degil kötüde olsa sorun etmem iyiysede zaten karsi tarafin kendi seçimi olur, eger kabul edersen sana uygun olan zamani yazarsın, buradan veya özel den farketmez bende dönüş yaparım, kısmetse bir deneme yaparız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Başlık çok manidar olmuş. Türkiye de adam yok ki oynayacak Adana'da bulunsun (bu spora ilgisizlik anlamında söyledim). Bulanlar da birbirinin kıymetini bilsin bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Ben ve babam yıllar sonra başlayalım dedik . Özal bulvarında oturuyoruz. Hayal parka gittik. Çok havasız bir ortamda 5-6 masa vardı ve terk edilmişti. Bir kaç el oynadık ve görevli gelip bizi çıkarttı. Mahkemelik olmuş oradaki masa sahibi ile park yönetimi meğerse. Nerede oynayacağız dedik kimse bir şey bilmiyor. Döndük geldik eve. Gerçekten türkiyede masa tenisi, üvey evlat adeta... Özal bulvarı civarında haftasonu oynamak isteyen ve masa bulabilen varsa mesaj atsın lütfen. Saygılar..... :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 months later...

Merhaba arkadaşlar adım Hakan, eskiden çok sık oynadığım masa tenisi oyununu artık partner ve zaman bulamadığım için yaklaşık 1 senedir oynayamıyorum. İyi seviyedeyim diyebilirim fakat tabi ilk birkaç maçtan sonra aynı seviyeyi yeniden yakalayabilirim. Orta ve ileri seviye maçlar yapabileceğim partnerler bana ulaşabilirler 507 983 53 41 | https://www.facebook.com/morques

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..