Jump to content
Masatenisi.org Forum

Nasıl Bir Raket Alayım Lütfen Yardım

Guest ONUR KANMAZ

Recommended Posts

Ben Konyadayım kamuda çalışıyorum işyerinde hergün masa tenisi oynuyoruz fakat hepimiz amatörüz.Burada herkesi yeniyorum ama artık stadyumda daha güçlü rakiplerle oynamak istiyorum.şu anda kullandığım raket Stiga Dynamic diye hazır bir raket bu raketle devam etsem olurmu yoksa ama uygun Tahta ve lastik tavsiye edrseniz sevinirim.Spinli ve yavaş oynuyorum buna uygun tavsiyede bulunursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba ben Mehmet

Anladığım kadarıyla ilerleme aşamasındasınız. Bahsettiğiniz hazır raket ile oyununuz fazla ilerlemez. Bundan dolayı, allround bir hatta ve 1.8 sriver fx tipi lastikler ile başlayabilirsiniz.

Ben Konyadayım kamuda çalışıyorum işyerinde hergün masa tenisi oynuyoruz fakat hepimiz amatörüz.Burada herkesi yeniyorum ama artık stadyumda daha güçlü rakiplerle oynamak istiyorum.şu anda kullandığım raket Stiga Dynamic diye hazır bir raket bu raketle devam etsem olurmu yoksa ama uygun Tahta ve lastik tavsiye edrseniz sevinirim.Spinli ve yavaş oynuyorum buna uygun tavsiyede bulunursanız sevinirim.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla kardeş, söylediğin tahtanın özelliklerine baktım fena değil. Senin oyun tarzına uygun görünüyor. Tabi raketi denemeden bir şey söylemek yanlış olur. Fiyatı uygunsa al.

Ama risk almak istemiyorsan Butterfly Grubba Carbon iyi bir tahtadır. LAstik olarak ta Sriver Fx güzel olur. Tabi senin yazdıkların hakkında fikrim yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..