Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ilk Kombinasyonum

Recommended Posts

Ama illa bir tavsiye istersen vereyim rahat edemedim ama yine tekrarliyorum oyununu bilmeden verilen tavsiye biraz bosuna olur.

Tahta tsp balsa 5.5 tarzi all+ bir tahta lastikte tibhar nimbus sound, yasaka pryde 30 tarzi yumusak off lastikler olursa istegini karsilayabilir eger bunlari yurt disindan alirsan tahminim 150 lira falan olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende ilk combomdaki deneyimimi aktarayım tahtam herhangibi bir all+ tahta iki yüzünde de soft lastikler var masa başında her şeyi karşılarsın ama masadan azcık açıldığında attığın topların çok kısa sürede düştüğünü ve fileye takıldığını göreceksin bunu geçmek içinde kol kaslarını devreye sokman gerekiyor Allah ne verdiyse vurursan sıkıntı yok haaa lastikler çin olmasının etkiside var tabiki bunda

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tam anlatamadım herhalde bahsettiğim lastiğin elastikiyetinin soft olması ve friendship lkt rapid sound lastikten bahsediyorum ve bu lastik kesinlikle sizin dediğiniz gibi orta mesafeden top felan göndermiyor top çok çabuk düşüyor aksine

O lastigin soft oldugunu nereden cikardiniz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..