Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yapışma Sorunu

umur kartal

Recommended Posts

Bluefire m2 lastiğini yapıştırmayi deniyorum fakat bu dördüncü denemem olmasına rağmen yapismiyor. Daha önce onlarca lastik yapistirdim hiç böyle bir sorun yasamamistim sebebi ne olabilir yardımcı olursaniz sevinirim farklı yapıştırma yöntemi olan lastikler var bildiğim kadarıyla bu onlardan biri mi acaba?(Yeterince kurumadigi icin olabilir diye düşündüğümden yirmi dkye kadar beklediğim oldu)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslında bugün sabah arkadaşın arkadaşın lastiği sürekli çıkıyor diye zımpara alıp ona yapmıştım ama o durumda yapısip sonradan ayrılıyordu o yüzden bu belki farklıdır diye düşünmüştüm(biraz da yeni tahta olduğu için kiyamama faktörü de var tabi=)) aynı şeyi deneyeyim artık tesekkurler yardım için.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bazen bulunduğumuz ortam aşırı nemli olmaktadır.Böyle ortamlarda yapıştırma işlemi özellikle"sıfır lastiklerde" çoğu zaman gerçekleşmez.

Bu şekildeki problemleri saç kurutma makinasıyla aşabilirsiniz.Tutkallı kısımlara tahta ve lastiğe birer dakika sıcak hava uygulamanız yeterli olmakta.

Bu yöntemi soğuk havalarda da kullana bilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..