Jump to content
Masatenisi.org Forum

11. Forum Buluşması

Recommended Posts

ARTVİNLİ BİLAL ATAR MERHABA telefonla da arayacağım ama buradan da ilan ediyorum samsundan 5 kişi ile geliyoruz batum gezisine varız öğretmen evinde kalmak istiyoruz 1) adem güneşoğlu 2) mahmut doğru 3) hüseyin ekmekçi 4) cemal oduncu 5)mesut kuşgöz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Artvinli bir Masatenisi oyuncusu olarak Forum buluşmasının Artvin'de yapılması bizlere ayrı bir mutluluk ve heyecan vermiştir.Turnuva'yı düzenleyen başta Tufan Hoca ve federasyon yetkililerine teşekkür ederiz.Turnuvamızı en iyi şekilde yapmak için İl Temsilcimiz Ümit Hoca başta olmak üzere ,Bilal,Ben çalışıyoruz foruma .katılımcı arkadaşlardan ricamız 05.08.2014 Salı günü masa tenisi il temsilcimiz Antrenör Ümit AKSU tarafından konaklama,yemek ve Batum gezisi ile ilgili resmi duyuru yapılacaktır. Duyuruyu takiben mutlaka Ümit Hoca ile irtibata geçerek isim yazdırmak suretiyle gerek Batum gezisi gerekse de konaklama için liste oluşturulacaktır.Sadece bu sayfadan yazarak talep'te bulunmak yeterli olmayacaktır.Daha sonradan sıkıntı yaşanmaması için Ümit Hoca ile verilen iletişim numarasından(0 535 580 42 20) görüşerek gerekli liste işlemleri için yardımcı olmanızı bekliyoruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ohoooo :)))

arkadaşlar, herkese iyi akşamlar diliyorum

foruma girmeyeli uzun zaman olmuş özlemişim valla

inşallah farklı bir durum olmazsa haftaya turnuvada tüm eski dostlarla hasret gidereceğiz, yeni arkadaşlarla da turnuva aracılığıyla tanışmış olacağız :))

ibrahim hoca sağolsun turnuvaya beraber geleceğiz, lö şener, şumi ve ben

artvinde görüşmek üzere

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

onunla tanıştığım ilk günden beri masa tenisi konusunda desteğini esirgemeyen bana her zaman moral veren sevgili dostum Turushan Övgü'ye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Sevgili dostum sana her zaman söylediğim şeyi bir kez de burada söylemek istiyorum.

SEN NEREYE BEN ORAYA :bye: :bye: :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ARKADAŞLAR ÜMİT HOCAM VE BEN YURTTA KALMAK İÇİN FİYAT BEKLEYEN ARKADAŞLARA KOLAYLIK İÇİN ARAŞTIRDIK VE BİR ÖZEL YURTTA AŞAĞI YUKARI 30 KİŞİLİK KAHVALTI İÇİNDE 25 TL YE BİR YER BULDUK ÖĞRETMEN EVİ OLSUN BOŞ İSE POLİS EVİ YADA OKULLAR TATİLDE OLDUĞU İÇİN MÜSAİT OLAN OKUL YURTLARI VESSAİRE ARAŞTIRIYORUZ AKLINIUZA TAKILAN BÜTÜN SORULAR İÇİN İL TEMSİLCİSİ ÜMİT AKSU HOCAMIZI ARAMANIZI RİCA EDİYORUM HANGİ SORUN OLURSA OLSUN ÜMİT HOCAM BENİ ARASINLAR DİYOR AYRI ETTEN ARABASIYLA GELEN ARKADAŞLAR DSİ PANSİYONUNDADA YERLERİMİZ VARDİR 0535 580 42 20 NOLU NUMARADAN HER ŞEYİ SORABİLİRSİNİZ

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kötü haber... Beraber geleceğimiz arkadaşların son anda beni satarak biz gelmiyoruz demeleri nedeni ile çok çok istememe rağmen maalesef ben de gelemiyorum. :uzgun: Oysa ki taa iki ay öncesinden işlerimi, iznimi vs. ayarlamıştım, 10 günlük çok güzel bir Doğu Karadeniz turu yapmayı planlıyordum. Ummadığın insanlar bile sözünde durmayıp satıyorlar, üzülüyorsun. En iyisi hep tek başına takılmak galiba.

Size bol eğlenceler diliyorum, eminim çok güzel bir forum buluşması olacaktır, keyfini çıkarın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Aşağıda belirttiğim kişilerle Sivas'tan katılım sağlayacağız.

Sinan Karaca (Kırmızı)

Ahmet Culha (Mavi)...ben

Harun Yıldız (Mavi)

Fethi Taşcı (Mavi)

Sivas'tan gelen ekip olarak organizasyon sahiplerine ve katılımcı arkadaşlara başarılar ve bol mubabbet dolu zaman geçirmelerini dileriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Boy olarak mı? Kilo olarak mı? Anlamadım? Seviye derken =)

Derken mavi olarak benide yazın Cengiz DİKMETAŞ

Boy şansımı yitirmiş bulunmaktayım ama kilo olarak çalışmalarım devam ediyor :whistle:

Bilal kas geliştiredursun. Yağlarımı daha hızlı geliştireceğimden umutluyum :bye:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..