Jump to content
Masatenisi.org Forum

Muğla'da Masa Tenisi

Guest BAHAR

Recommended Posts

Arkadaşlar selam!

Ben aranıza yeni katıldım.

Muğla'da oynayan kimse var mı acaba ? :gulumse:

bahar merhaba muğlada masa tenisi oynayan herkesi tanıyorum.oralıyım zaten.eğer istersen seni kız kardeşime ulaştırabilirim.şu an belediyede oynuyor.diğerleri de gayet iyi insanlar.hergün salondolar,aralarına katılmak istersen çok da memnun olurlar.cevabını bekliyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar selam!

Ben aranıza yeni katıldım.

Muğla'da oynayan kimse var mı acaba ? :gulumse:

Bahar merhaba !

Muğla'da İl Temsilcisi Necati Çetin Hoca ile görüşebilirsin sana yardımcı olacağından eminim, (şu aralar harıl harıl Terfilere hazırlanıyorlar) ... :salak:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bahar merhaba !

Muğla'da İl Temsilcisi Necati Çetin Hoca ile görüşebilirsin sana yardımcı olacağından eminim, (şu aralar harıl harıl Terfilere hazırlanıyorlar) ... :salak:

heheheh:) çok teşekkürler fuat ben neden bilmiyorum acaba! ne zamandırda buradayım ama neyse ben bi irtibata geçeyim bari belki benide terfilere götürürler ne dersin gidebilirmiyim acaba??:))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

heheheh:) çok teşekkürler fuat ben neden bilmiyorum acaba! ne zamandırda buradayım ama neyse ben bi irtibata geçeyim bari belki benide terfilere götürürler ne dersin gidebilirmiyim acaba??:))

zuhaha ah :lol: senin gitmen kesin :thup: ama; beni götürmek gibi ölümcül bir hata yapmaz umarım :aptal2: bu arada Balıkesir'den selamlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

zuhaha ah :lol: senin gitmen kesin :thup: ama; beni götürmek gibi ölümcül bir hata yapmaz umarım :aptal2: bu arada Balıkesir'den selamlar...

cevap yazamamıştım malum antalyadaydım hemen havamı da atayım ehuehuehu:)) maçlar süperdi valla keşke gelebilseydin fuat hemde güzel eğlendik:) bu arada sen diyosunya terfilere beni götürmek gibi bir hata yapmaz diye sence beni götürmesi büyük hata değil mi ben ve terfiler çok komik yafff:)) nerdeysen şimdi kimbilir hangi ili geziyon işin iş valla gez bakalım gez:))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bahar aramıza hoş geldin.Bu arada muhabettinizi her ne kadar anlamadıysamda Allah artırsın ne diyim.Biraz sohbet havasına girdiğiniz için konuyu biraz açsanızda(hatta sohbet bölümü daha uygun)bizde katılsak falan iyi olmazmı? :thup:

merhaba tufan hoşbuldum. Muğlada masa tenisi ile ilgilenen başkaları var mı yok mu onu merak ettim burada yeni yeni canlandırmaya çalışıyoruz masa tenisini ben hem aktif sporcuyum hemde antrenörüm. Fuat beylede reelden tanışıyoruz hatta defalarcada maç yaptık kendisiyle neyse konunun özü bu aslında:))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

muğla nın erkek takım ı sanssız bir şekilde terfilerde gruptan cıkamadı bizim yuusumuzden oldu bizim grupta muğla d.s.i kony .d.s.i istanbul ve koyceğiz vardı bi z muğlayı 3-1 yendi k ve d.s.i istanbula 3-1 yenildi ve avarajla biz 2 d.s.i istanbul 1 ve muğla 3 oldu bizim oyunculardan bir tanesi d.s. i istanbuldan 1 set almış olsa d.s.i istanbul 3 olcaktı ayarlasan bu kadar gelmez ya orda taner abi var yılların tecrubesi ona cok uzuldum ben biraz gruptan cııkıp devam ettirebilseydi oyunu cok canlar yakardı bence kesiklerine kimse dayanamazdi kendisi bence turkiyeede eskiden bir numaralı defanstı,,,,,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

muğla nın erkek takım ı sanssız bir şekilde terfilerde gruptan cıkamadı bizim yuusumuzden oldu bizim grupta muğla d.s.i kony .d.s.i istanbul ve koyceğiz vardı bi z muğlayı 3-1 yendi k ve d.s.i istanbula 3-1 yenildi ve avarajla biz 2 d.s.i istanbul 1 ve muğla 3 oldu bizim oyunculardan bir tanesi d.s. i istanbuldan 1 set almış olsa d.s.i istanbul 3 olcaktı ayarlasan bu kadar gelmez ya orda taner abi var yılların tecrubesi ona cok uzuldum ben biraz gruptan cııkıp devam ettirebilseydi oyunu cok canlar yakardı bence kesiklerine kimse dayanamazdi kendisi bence turkiyeede eskiden bir numaralı defanstı,,,,,

evet biliyorum malesef büyük bir şanssızlık oldu bende bayan takımındaydım sen boludamıydın o arada merak ettim yani istanbul dsi de mi oynuyordun? bayanlarda 2. lig olursa 2. ligde devam edicez inşallah:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benkonya d.s.i de oynuyordum biliyrssunuz taner abı 4 yıl konyada okudu ben taner abıyı yakından tanıorım cok ta severım ben boludaydım konya d.s.i takımında oynuyordum...kısa boylu muammer cokyurur

ne vardı o maçı alsaydınızda bizde guruptan çıksaydık:)) demek maze sendin keşke bilseydik neyse bir dahaki maçlarda karşılaşırız umarım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

neyse boylece tanışmış olduk bahar artık gordugunde tanırsın san s ama ya ayarlasan bu kadar dnk gelmez dımı neysse

ben hala şaşıyorum zaten maze bu kadar nasıl denk gelir diye . ama art niyet düşünmedim yanlış anlamanı istemem çünki diğer maçlarında buna benzerdi hep neyse sağlık olsun seneye terfilerde görüşürüz yine aynı guruba denk gelmemek dileğiyle tabii ya nasıl yenildiniz hala şaşıyorum o takıma biz istanbulu yeniyoruz size yeniliyoruz sizde istanbula şaşılmayacak gibi değil:)))

olmazmı Bahar seni Bolu da izledim :dans: yerimde duramadım süppersin,

seneye milli takımdasın, haftaya muğla ya geliyorum seninle oynamak için :gulumse:

olmazmı Bahar seni Bolu da izledim :dans: yerimde duramadım süppersin,

seneye milli takımdasın, haftaya muğla ya geliyorum seninle oynamak için :gulumse:

ihsan senin olduğunu tahmin edemedim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

dostlar ,olur da hata kaza köyceğiz 'e geleniniz olursa ve pinpon oynamak isterse haber etsin lütfen.ilçe halk kütüphanesinde ,beleş saatlerce oynanabiliyor.iş sadece kütüphane müdürünü kandırmaktan geçiyor.neyse beklerim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

selam ben Fethiyeliyim..yazları hep memleketimde geçiriyorum ve koca Fethiye'de ( ki kendisi Mugla'dan büyüktür:)) masa tenisi oynayacak mekan ve partner bulamıyorum..benim babam Mugla'da oturduğumuz sıralarda (1985-1993) masa tenisi hakemiydi burada belki babamı tanıyanlar olabilir hakemlik kariyerinin son 3 yılında milli hakem olarak gorev yaptı ismi Abdurrahman Turhan..ama biz Fethiyeye taşınınca masa tenisi namına bişey kalmadı..babamla oynayamıyorum çünkü iyi oynamıyor..velhasıl zaman deseniz yaz aylarında bol..ama insan yok oynayacak..olsa yeri ben bi şekilde bulurum oranın yerlisiyim..yine ara tatillerde gidiyorum kalıyorum Fethiye'de gerçi daha zaman var yaza ama şimdiden merak ediyorum acaba fethiyede masa tenisiyle ilgilenen birileri varmı diye.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...
selam ben Fethiyeliyim..yazları hep memleketimde geçiriyorum ve koca Fethiye'de ( ki kendisi Mugla'dan büyüktür:)) masa tenisi oynayacak mekan ve partner bulamıyorum..benim babam Mugla'da oturduğumuz sıralarda (1985-1993) masa tenisi hakemiydi burada belki babamı tanıyanlar olabilir hakemlik kariyerinin son 3 yılında milli hakem olarak gorev yaptı ismi Abdurrahman Turhan..ama biz Fethiyeye taşınınca masa tenisi namına bişey kalmadı..babamla oynayamıyorum çünkü iyi oynamıyor..velhasıl zaman deseniz yaz aylarında bol..ama insan yok oynayacak..olsa yeri ben bi şekilde bulurum oranın yerlisiyim..yine ara tatillerde gidiyorum kalıyorum Fethiye'de gerçi daha zaman var yaza ama şimdiden merak ediyorum acaba fethiyede masa tenisiyle ilgilenen birileri varmı diye.

merhaba cakal bende yeni taşındım fethiyeye daha önce muğladaydım eğer gelirsen ve oynamak istersen bana ulaşabilirsin mail atman yeterli görüşürüz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba bahar.galiba muğlada oynayabileceğin harika birini biliyorum.serkan isimli biri.ben istanbuldayım ama serkan arada bir muğlaya gidiyor.onla görüşmeni sağlayabilirim istersen

serkan çetinmi yoksa eğer oysa tanıyorum:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..