Jump to content
Masatenisi.org Forum

Muğla'da Masa Tenisi

Guest BAHAR

Recommended Posts

ben bodrumda oturuorm milasta ki arkadas bodruma gelebilir ileri duzeyde ise bodrum da oynayacak cok yer var

SELAM BENDE BODRUMDA OTURUYOR VE YALIKAVAK BELEDİYESPORDA OYNUYORUM. EĞER OYNUYORSAN VE BİZE KATILMAK İSTERSEN BAYAN TAKIMIMIZA OYUNCU LAZIM.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 1 year later...

Merhaba arkadaşlar ben de genellikle tatilimi Muğla'da geçiriyorum.Eğer, Yatağanı bileniniz varsa orada TEK lojmanlarının içindeki sosyal tesiste üç masalık bir yer var.Ben takıldığımda partner bulamadım ama oraya yakın olan varsa (Yatağan ve Milas gibi) bilelim de belki gelecek yaza hazırlık olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 months later...
selam ben Fethiyeliyim..yazları hep memleketimde geçiriyorum ve koca Fethiye'de ( ki kendisi Mugla'dan büyüktür:)) masa tenisi oynayacak mekan ve partner bulamıyorum..benim babam Mugla'da oturduğumuz sıralarda (1985-1993) masa tenisi hakemiydi burada belki babamı tanıyanlar olabilir hakemlik kariyerinin son 3 yılında milli hakem olarak gorev yaptı ismi Abdurrahman Turhan..ama biz Fethiyeye taşınınca masa tenisi namına bişey kalmadı..babamla oynayamıyorum çünkü iyi oynamıyor..velhasıl zaman deseniz yaz aylarında bol..ama insan yok oynayacak..olsa yeri ben bi şekilde bulurum oranın yerlisiyim..yine ara tatillerde gidiyorum kalıyorum Fethiye'de gerçi daha zaman var yaza ama şimdiden merak ediyorum acaba fethiyede masa tenisiyle ilgilenen birileri varmı diye.

işte ben de böyle bişi arıyordum ben de Fethiyedeyim ben yıllardır oynuyorum masa tenisini ve Fethiyede birkaç yer biliyorum

masa tenisi oynancak ama beleş oynanan yer bilmiyom :D ben de sizinle oynarım ve masa tenisi oynayan birçok arkadaşım var

hepsi benim gibi adliyede memur kendileri kabul edersen özel mesaj atarsan sevinirim buluşur konuşuruz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 months later...

Arkadaşlar selam!

Ben aranıza yeni katıldım.

Muğla'da oynayan kimse var mı acaba ? :gulumse:

merhaba Bahar orda bu işi en iyi yapan mugla uni. masa tenisi takımında murat var ona ulaşmanı tavsiye ederim eğer gerçekten bu işten anlayan birilerini arıyorsan.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

slm arkdaşlar ben de mayıs ayında büyük ihtimalle muğlada olucam. eğer oyanayan birileri varsa yazarsa sevinirim. şöyle güzel bi antrenman yapmak istiyorum :) 505 594 52 72 buradan da ulaşabilirler bana... saygılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

slm bahar ben siteye yeni katildim ve mugla milasta oturuyorum.ya siz nerdsiniz. bende oynayacak kisi ariyom ama bi türlü denk gelmedi cevap yazarsan memnun olurum.

önceden milas turyaptı şimdi adını değiştirdi. milas gayrimenkul oldu. orada ünal bey var. onunla oynayabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 years later...

bahar merhaba muğlada masa tenisi oynayan herkesi tanıyorum.oralıyım zaten.eğer istersen seni kız kardeşime ulaştırabilirim.şu an belediyede oynuyor.diğerleri de gayet iyi insanlar.hergün salondolar,aralarına katılmak istersen çok da memnun olurlar.cevabını bekliyorum

merhaba Çiğdem , kardeşin ve arkadaşları hangi salonda oynuyorlar söylermisin?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 5 months later...

selam ben Fethiyeliyim..yazları hep memleketimde geçiriyorum ve koca Fethiye'de ( ki kendisi Mugla'dan büyüktür:)) masa tenisi oynayacak mekan ve partner bulamıyorum..benim babam Mugla'da oturduğumuz sıralarda (1985-1993) masa tenisi hakemiydi burada belki babamı tanıyanlar olabilir hakemlik kariyerinin son 3 yılında milli hakem olarak gorev yaptı ismi Abdurrahman Turhan..ama biz Fethiyeye taşınınca masa tenisi namına bişey kalmadı..babamla oynayamıyorum çünkü iyi oynamıyor..velhasıl zaman deseniz yaz aylarında bol..ama insan yok oynayacak..olsa yeri ben bi şekilde bulurum oranın yerlisiyim..yine ara tatillerde gidiyorum kalıyorum Fethiye'de gerçi daha zaman var yaza ama şimdiden merak ediyorum acaba fethiyede masa tenisiyle ilgilenen birileri varmı diye.

merhaba tam 10 yıl gecikme ile fethiyeye geliyorum umarım hala oralardasındır

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..