Jump to content
Masatenisi.org Forum

Titreşim

Recommended Posts

Mrb arkadaşta dhs sirocco, vega europe ince bi ses çıkmıyo o ince sesi sevmiyorum,farklı bi ses çıkıyo. Bu hissi sevdim, sanırım bu tahtanın titreşimli olmasından kaynaklanıyor. Sorum ise şu,avalox p500 de de bu his varmıdır,titreşimlimidir sesi nasıldır europe taksam aynı hissi ve sesi elde eder miyim? Son olarak siroccoya omega IV elite taksam o daha yumuşak,bu his olur mu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dün Avalox P500'e çift taraflı Vega Europa denedim, bahsettiğin rakete her top çarptıkça 'tık tık' diye nitelendirdiğin ses yok , zaten europalar biraz hissiz lastik bunun da etkisi ile çok fazla titreşim de yok, ama etkili gelen toplarda biraz oluyor. O kadar da normal yani.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aynı his olur olmaz göreceli bir durum; bir ölçütü yok sayısal değer yok tamamen kişisel algılama tamamen, hatta senin bayağı bir algıda seçici olduğunu da düşünüyorum :) şu hisse çok takılıyorsun tabi zevk meselesi o da ayrı konu :)

Dönelim ikinci soruya Omega 4 elit 3-4kez denedim ve beğenmedim ( benim değerlendirmeme göre: çok yumuşak, kuvvetli bi lastik değil ) Aurus kullanmadım ama iyi yorumlar okudum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zangır zangır titriyorsa, üşüyor demektir. Üzerine at bir battaniye ısınır :alkis:

onur abinin böyle bazı güzel yorumları beğenmesi ve hiç bir konuya yorum atmaması beni biraz işkillendiriyor açıkçası :D bizim konuları okuyup uzaklardan bize gülüyormu acaba :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mrb arkadaşta dhs sirocco, vega europe ince bi ses çıkmıyo o ince sesi sevmiyorum,farklı bi ses çıkıyo. Bu hissi sevdim, sanırım bu tahtanın titreşimli olmasından kaynaklanıyor. Sorum ise şu,avalox p500 de de bu his varmıdır,titreşimlimidir sesi nasıldır europe taksam aynı hissi ve sesi elde eder miyim? Son olarak siroccoya omega IV elite taksam o daha yumuşak,bu his olur mu

Merhaba hazzetmediğiniz ince ses acaba çin lastiklerinin klasik kırık topa benzeyen sesi olabilir mi?

Diğer sorunuza gelince p 500 ün sirocco ya göre daha tok bir sesi olacağı kanaatindeyim.

xiom un elite serisini bende gereksiz yumuşak buluyorum sevenide var ama beğenmeyeni daha çok.

Aurus sound (ismindende anlaşılacağı üzre sesi nispeten yüksek bir lastik) p 500 ile sizi mutlu eder kanaatindeyim.

Ancak bu titreşim ve ses meselesi Sayın Hamza nın da dediği gibi göreceli ölçülemeyen kavramlar yani biz deriz öter titrer siz alırsınız memnun kalmazsınız bu da ihtimal dahilinde.

Bu ekipman işleri başkalarındaki ekipmanı deneyerek beğenip alınsa daha sağlıklı çözülür kanaatindeyim.Yani en iyisi çevrenizden aurus sound u olan bir raket bulup önce onu denemeniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..