Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankara Batıkent Masa Tenisi Partneri

Recommended Posts

Merhabalar, Batıkent Gençlik Merkezi'ne gidip oynayabilirsiniz ama orada partner bulabilirmisiniz bilmiyorum daha hiç gitmedim oraya, ben Eryaman Aile Yaşam merkezinde oynuyorum arada, orada sizinle oynayabilecek insan rahat bulursunuz ne zaman gitseniz, eğer eryamana gelirim derseniz ben oynamaya gittiğimde sizi çağırabilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eryaman uzak geliyor benim için. Batıkent deki Gençlik merkezleri de maalesef saat 5 kadar açık, bense ancak 7 den sonra müsaitim.Bu saatlerde parayla bile oynayacak yer bulamadım .Batıkent de oynayacak yer önerisinde bulunacak arkadaşlar varsa sevinirim.Eskiden bilardo masalarının yanına en az bir tanede masa tenisi konurdu. Şimdi onluda bulamıyoruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Batıkent deki Parklara Masa Tenisi Masası konması için Yenimahalle Belediyesine talepte bulundum.Lütfen bu çevredeki arkadaşlar Belediyenin internet sitesindeki Talep Formunu doldurup istekte bulunsunlar.Keçiöğren başta olmak üzere birçok belediyenin parkında bu masalardan bulunmakta niye Batıkent'de de olmasın ki. Ama bu bizim talebimize bağlı....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 1 month later...
  • 7 years later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..