Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bayanlar Avrupa Şampiyonlar Ligi Finali.

Recommended Posts

Gruplarda aynı grupta yer aldığı ve grupta istanbulda 3-1 yendiği rakibi Berlin Eastside Klübüne final ilk maçında deplasmandaki ilk maçı 3-2 kaybeden Fenerbahçe bayan masatenisi takımı final ikinci maçını yarın (13.04.2014 pazar günü saat 14:00) fenerbahçe ülker sports arena salonunda oynayacak.

Muhtemelen fbtv den canlı yayın yapılır.

Başarılar diliyorum.

Not:Aksilik çıkmazsa gitmeyi düşünüyorum gelecek olanlarla haberleşelim.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gruplarda aynı grupta yer aldığı ve grupta istanbulda 3-1 yendiği rakibi Berlin Eastside Klübüne final ilk maçında deplasmandaki ilk maçı 3-2 kaybeden Fenerbahçe bayan masatenisi takımı final ikinci maçını yarın (13.04.2014 pazar günü saat 14:00) fenerbahçe ülker sports arena salonunda oynayacak.

Muhtemelen fbtv den canlı yayın yapılır.

Başarılar diliyorum.

Not:Aksilik çıkmazsa gitmeyi düşünüyorum gelecek olanlarla haberleşelim.

Rıdvan kardeşim,yarın sabah Üsküdar Burhan Felek teki antrenörlük seminerine katılmak için geliyorum İstanbul a..Oradan da maçı seyretmeye geçeceğiz..Duyduğuma göre Ümraniye de de TT raiting ligi maçları yapılacakmış..Gelmişken oraya da katılalım diyorum..Maça geleceksen ve salonuda biliyorsan ,bizi götürürsen sevinirim.. 05052597683 Tel no m,ararsan sevinirim .Selamlar..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rıdvan kardeşim,yarın sabah Üsküdar Burhan Felek teki antrenörlük seminerine katılmak için geliyorum İstanbul a..Oradan da maçı seyretmeye geçeceğiz..Duyduğuma göre Ümraniye de de TT raiting ligi maçları yapılacakmış..Gelmişken oraya da katılalım diyorum..Maça geleceksen ve salonuda biliyorsan ,bizi götürürsen sevinirim.. 05052597683 Tel no m,ararsan sevinirim .Selamlar..

Ersun abi hoşgeldin sayın abim.

Yarın ben arabayı hanıma bırakacağım yoksa salmıyor masatenisi aktivitelerine artık(o da bıktı çok sık antrenman turnuva vs. gitmemden)

Arkadaşlar da aksi gibi yarın hep ya çalışıyo ya şehir dışında bir kaç kişiyle daha görüşeyim haberleşiriz abi.

Ben ülker sports arenanın yerini de bilmiyorum hiç o taraf yolum düşmemişti.

Anel (tt rating turnuva salonu) yolunu da bilmiyorum hep arkadaşın arabayla gidiyorduk nasılsa bilen var diye eşşeklik edip öğrenmedim.

Ama maça toplu taşımayla da olsa bir şekilde gelicem Allahın izniyle abi. Seni görmek güzel olur.

Maçta anele gidecek birilerinede rastlayıp ayarlama yapabilirz umarım.

Not: Yardımcı olamazsam kendimi çok kötü hissedecem umarım işler rsat gider de yardımcı olabilirim abi sana.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rıdvan cım,ben oğlum ile birlikte karayolundan (Yalova - İzmit üzerinden)araba ile gelicem..Salona servis çekilir hanii...:)

Anladım abi bir çözüm bulmak daha kolay o zaman yarın görüşürüz abi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Anladım abi bir çözüm bulmak daha kolay o zaman yarın görüşürüz abi.

Rıdvan ım.bir de senin tel no ben de yokmuş..Bugün bayağı bi aradım..SonraTahsin i aradım,ona sordum senin gelip-gelmeyeceğini ,o da bilmediğini söyledi..Lafın kısasıı tel no nu ver de sana kolayca ulaşalım ,kardeşim benim..Selamlar..

05052597683

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldiniz hocam ben de yarın maça geleceğim bir aksilik olmazsa sonra da size navigasyonun da yardımıyla yol konusunda yardimci olmaya çalışırım isterseniz. Hep toplu taşımayla gittiğimiz için yol tarifi kısmı sıkıntı oluyor biraz=)

Tamamdır Umur cum..Görüşmek üzere..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

macın goruntulerini yayınlamadı mı kimse daha ?

senden de birşey kaçmıyor Onur bey :)

Ben birkaç video çektim

Melek - pota maçının son seti (ancak gelebildik salona)

ve pavlovich in maçını çektim ara ara internete yükleyip, videolar kısmına ekleyeceğim

Başka çeken varmı acaba?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Güzel maçtı, ama Melek'ten hiç beklemezdim böyle vasat bir oyunu. Ama Berlin ekibi taktik olarak çok iyi çalışmış, her bir oyuncumuzu en ince detayına kadar incelemişler belli ki...

Kısa günün karı da bu oldu benim için.. :)

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152699540123943.1073741833.758683942&type=1&l=30af5cfcaf

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..