Jump to content
Masatenisi.org Forum

Profilleri Düzenlesek?

safa51

Recommended Posts

merhabalar bu forumda bence kesinlikle olması gereken bi şeyden bahsetmek istiyorum. ya şu profilleri üye olduğumuzda düzenlesek yaşımızı,hangi ilde bulunduğumuzu falan yazsak çok güzel olmaz mı? kimisine bilmeden normal bi şekilde yazarım halbuki belki abimiz yaşca büyük benden bilmeden kalbini kırarım ve ya yaşımdaki kardeşlerime de bilmeden abi ayağı çekmek istemem açıkçası.

onuda geçtim eğer kullanıcı adımız adlarımızdan oluşmuyosa adlarımızı bile bilmeyeceğiz.

yani benim düşüncem bu bana katılıp 2 dkksını ayırıp profilni düzenleyen olursa sevinirim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Üyelerimiz kendi istekleri doğrultusunda profillerini düzenliye bilirler..Özellikle yaş belirtme durumunda sizden biraz farklı konuya yaklaşıyorum..

Hepimiz üyeyiz yaş çok önemli değil...Bizden büyük birisine daha hürmetkar bizden küçüğüne daha hoyrat davranış sergilemek yanlış bir yaklaşım olur.

Foruma gönderdiğimiz yazıların hepsini beğenmek, doğru bulmak zorunda değiliz, fakat karşı yazılarımızın da kendimize yazıyormuş gibi yazmamız da fayda var derim..

Büyük küçük yok...Ne kadar saygı gösterirsek o kadar saygı görürüz.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Üyelerimiz kendi istekleri doğrultusunda profillerini düzenliye bilirler..Özellikle yaş belirtme durumunda sizden biraz farklı konuya yaklaşıyorum..

Hepimiz üyeyiz yaş çok önemli değil...Bizden büyük birisine daha hürmetkar bizden küçüğüne daha hoyrat davranış sergilemek yanlış bir yaklaşım olur.

Foruma gönderdiğimiz yazıların hepsini beğenmek, doğru bulmak zorunda değiliz, fakat karşı yazılarımızın da kendimize yazıyormuş gibi yazmamız da fayda var derim..

Büyük küçük yok...Ne kadar saygı gösterirsek o kadar saygı görürüz.

yok hayır tabiki haklısınız ben hoyrat davranma ve ya yüceltme konusundan bahsetmiyorum. Ama o uyeye nasıl hitap etmek gerekir o halde. Ve ya birisi benle yaşıt ve ya benden kuçukse ona adıyla hitap etmek onu hor görmek midir? Ve ya bizden buyuk bir abimize abi diye hitap etmek ona daha fazla hürmetkar davranmak mıdır? Aynen dediğiniz gibi insanlar istekleri üzerine profillerini duzenleyebilirler. Konuyu açmakla biraz bilinç kazandırmak istedim belki insanlar farkında değildir çunku oraya girip insanların iki dk adlarını ve yaşlarını yazmaları çok zor olmasa gerek?
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yok hayır tabiki haklısınız ben hoyrat davranma ve ya yüceltme konusundan bahsetmiyorum. Ama o uyeye nasıl hitap etmek gerekir o halde. Ve ya birisi benle yaşıt ve ya benden kuçukse ona adıyla hitap etmek onu hor görmek midir? Ve ya bizden buyuk bir abimize abi diye hitap etmek ona daha fazla hürmetkar davranmak mıdır? Aynen dediğiniz gibi insanlar istekleri üzerine profillerini duzenleyebilirler. Konuyu açmakla biraz bilinç kazandırmak istedim belki insanlar farkında değildir çunku oraya girip insanların iki dk adlarını ve yaşlarını yazmaları çok zor olmasa gerek?

Sayın arkadaşım söz size değil zaten..bu yazdıklarım (ben hariç) hepimiz için geçerli...

Dalga geçmek şamata yapmak bile bir saygı kuralları içersin de olması gerekir ki kaliteyi yakalayalım...(benim genelde yaptığım bu)

Açık alan ,forumu 7 den 70 e yaş gurubunda okuyan üyelerimiz var..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın arkadaşım söz size değil zaten..bu yazdıklarım (ben hariç) hepimiz için geçerli...

Dalga geçmek şamata yapmak bile bir saygı kuralları içersin de olması gerekir ki kaliteyi yakalayalım...(benim genelde yaptığım bu)

Açık alan ,forumu 7 den 70 e yaş gurubunda okuyan üyelerimiz var..

neyse daha bisiler yazicaktim ama sildim. Herkes istedigi gibi bilmeden hitap etsin o zaman birbirine ama insanlarin yaslarini yazmamalari neyin psikolojisi anlamadim
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu konu daha once de dile getirilmisti. Fakat herkes kimligini ya da belli ozel bilgilerini paylasmak istemedigi icin ustune gidilmedi fazla, ki dogru olan da bu bence. Kisisel tercihlere saygi duymak. Zaten forum bulusmalari, turnuvalar, resmi maclar derken herkes kimin kim oldugunu az cok biliyor forumda. Yeni katilanlar icin ortami, insanlari tanimak belli bir sure aliyor ama zamanla ustesinden gelinir onun da. Yeter ki gerekli katilim saglanabilsin, paylasim artsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

neyse daha bisiler yazicaktim ama sildim. Herkes istedigi gibi bilmeden hitap etsin o zaman birbirine ama insanlarin yaslarini yazmamalari neyin psikolojisi anlamadim

Sevgili safa51 (sayın' a alternatif. (: )

Forum buluşmalarına 1-2 kere katılırsanız isme cisme gerek kalmayacaktır.

Kalan tek şey o 2 günün damağınızdaki tadı olacaktır.

Sevgiler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..