Jump to content
Masatenisi.org Forum

Samsanov Alpha Icin Uygun Lastik Tavsiyesi

safa51

Recommended Posts

Merhabalar yeni aldigim samsanov tahtamin uzerine lastik ariyorum. İmzamdaki lastikleri denedim soft lastiklerle uyumsuz. Mesela elp ile denedim cok cok guzel oldu ama lastigin icine ettim gecenlerde simdi ayni sekilde medium sertliklerinde bu tahtayla uyumlu olabilecek lastik onerirseniz sevinirim. Tenergy falan diye dusundum ama cok pahali meret. Lastik basina verebilecegim max fiyat 100 tldir ona gore onerireniz sevinirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar yeni aldigim samsanov tahtamin uzerine lastik ariyorum. İmzamdaki lastikleri denedim soft lastiklerle uyumsuz. Mesela elp ile denedim cok cok guzel oldu ama lastigin icine ettim gecenlerde simdi ayni sekilde medium sertliklerinde bu tahtayla uyumlu olabilecek lastik onerirseniz sevinirim. Tenergy falan diye dusundum ama cok pahali meret. Lastik basina verebilecegim max fiyat 100 tldir ona gore onerireniz sevinirim

Uyumsuz derken açıklama yaparak anlatırsanız daha iyi yardımcı olunabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uyumsuz derken açıklama yaparak anlatırsanız daha iyi yardımcı olunabilir.

tahta medium olduğundan yumuşak lastiklerle çok titreşimli oluyor çok iğrençti yani :D ilk soft lastikle kombine ettim sonra dedim ki ya ben bu tahtayı alan kafama tüküreyim :D ondan sonra elp taktım üzerine enfes oldu. şimdi ise yine aynı şekilde spinli falan bi medium avrupa lastiği arıyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Elp lastiğine ne oldu? Moon pro olabilir çin lastiği düşünür müsün

abi sorma elp nin başına geleni. ben su bazlı almadım nedense gittim donicin aslında kaliteli olan solüyonunu aldım ama lastikten sökemiyosun bi türlü bide lastik zaten springy bi lastik (baloncuklu) hep bütün sünger kalktı solüsyonla beraber lastiğin arkası yer yer 1 mm yer yer 1.5 falan oldu anlayacağın haşat :D bu arada çin lastiklerinin hissiyatı ve sesi hiç hoşuma gitmiyor sanki topa taşla vuruyosun gibi bi ses,his var o yüzden avrupa lastikleriyle devam etmek istiyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

demişsiniz.

Daha uygun bir lastik aramaya gerek yok diye düşünüyorum.Zaten elp en çok beğenilen off lastik.

haklısınız oynayışı çok guzel fakat kalitesi için aynı şeyi söyleyemeyeceğim açıkçası lastiği thatadn bi soktum resmen %20 kuçuldu lastik. Zaten omurleride çok kısa sürüyor. Teşekkırler yinede oneri,için
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

elp gayet iyi bir lastik ömrü de kısa sayılamaz.sen solusyonla yapıştırdığın için solusyon lastiği genleştirmiş,etkisi geçinde de haliyle lastik ufalmış bu lastikle alakalı bir olay değil yani

lastiği ben yapıştırmadım. masa tenisi.com dan yapıştırılmış olarak aldım halbuki aynı şekilde vega europe da aynı şekilde yapıştırıldı fakat onda bi küçülme olmadı şu anda ise elimde vario clean var yapıştırıcı olarak bunuda sökmesi çok zor videolarda izliyorum adam eliyle 30 saniyede şak diye soyuyor böyle yapıştırıcının türü nedir nerde bulunur yav

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Diğer arkadaşa dedim ben onu,linkte ne varki? Donic vario clean su bazlıdır ve masatenisi.com da lastikleri su bazlı ile yapıştırıp gönderir.

bende bana dedin zandıydım k. Bakma abim.linkte o dediğim şak diye sokulen yapıştırıcıdan var ondan sipariş edicem artık yapıcak bişi yok.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..