Jump to content
Masatenisi.org Forum

Beklenrn Video Geldi(Timo Boll Vs Kuka)

safa51

Recommended Posts

İnanılmaz bir video. Bence çok güzel. Masatenisinin ne kadar medyatik ve görsel bir şölen olabileceğini gösteriyor.

biraz maç havasında geçer diye bekliyordum açıkçası.yayınlarlarsa arka plan görüntüleri de çok hoş olur kanımca :D
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

keşke filmi masa tenisi oynamayı bilen bir reklamcı çekseymiş, kendini yerden yere atan timo boll, uçan timo boll .. neyse güzel reklam masa tenisiyle pek alakası yokmuş bende kasparov vs deep blue gibi birşey bekliyordum. marta kadar ne bekletiyorsunuz insanları reklam filmi için

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

keşke filmi masa tenisi oynamayı bilen bir reklamcı çekseymiş, kendini yerden yere atan timo boll, uçan timo boll .. neyse güzel reklam masa tenisiyle pek alakası yokmuş bende kasparov vs deep blue gibi birşey bekliyordum. marta kadar ne bekletiyorsunuz insanları reklam filmi için

aynısını demek istedim ama anlaşılmadı sanırım :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Balık yapıp cho demek Timo ya yakışmamış.

efenim Timo balık yapmamıs insan faktorunu kesfettigi icin cho yapmıs (hemen korurum timo kankamı :) , benim hatırladıgım bundan onceki medya hareketi 2013 un sonundaki 1m $ odullu turnuva reklamı idi,

masa tenisi icin guzel seyler bunlar swan ın dusundugu gibi daha iyisini, ozelini, guzelini dusunup yapanlar da cıkarsa bizim icin de daha faydalı olacaktır. yapanların eline saglık umarım cıta yukselir daha iyileri gelir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çok doğru.sanki kapayeray apıyor TB. bir de timo boll deği ronot daha iyi masa kenarına top çarptırıp sayı alır. aslında senaryo şöyleolsaydı daha iyi olurdu. makine süper kesiklerlerle tb u oynatmıyor,power loop ve çok ser şutlarla rakibini perişan ediyor,hatta timo boll lastikleri yanıyordu.sonra insan yönünü kullanıp ilginç taktiklerle robotu altediyor. böyle birşey son sayıda oldu sadece.

kasparov vs deep blue maç serilerinde 3 adet usta satranç oyuncusu makineye talimat veriyordu.hem bütün oyun,taktik ve stratejileri yükle,sonra da 1+3 yedekle maç yap.kasparov buna itiraz etmişti.çünkü makine bilineni en üst düzey yapabilyor ama yapay zekası yetersiz olduğu için bir yerlerde tıkanıyor,burada da insan ustalar devreye giriyordu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..