Jump to content
Masatenisi.org Forum

Türkiye Üniversiteler Şampiyonasında Sizce En Süpriz Takım Kimdi?

Guest salazula

Türkiye Üniversiteler Şampiyonası  

31 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ben Gazi'den Burak .Ben salazulanın söylediklerinin maçları seyretmemiş olmasından kaynaklandığına inanıyorum.(Yazısından o anlaşılıyor heralde seyretmemiştir.)Bizim hedefimiz ilk 8 di ve biz ilk 8 e girdikten sonra yorgunluktan tam performans veremedik.Ama oynadığımız İnönü maçında, istediğimiz zaman nasıl oynadığımızı gösterdik.İnşallah gelecek sene 4 e gireriz de salazulaya gerçek kimliğimizi göstermiş oluruz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence hiç sürpriz olmadı. ama eğer çankaya inönüye yenilseydi işte o zaman çok büyük sürpriz olurdu.

İnönü ile Çankayanın maçı izlenmeye değerdi.Çok çekişmeli bir müsabakaydı.Ayrıca İnönü yenseydi de sürpriz olmazdı zira aylardır çok ciddi antrenmanlarla hazırlandılar bu maçlara.Bence Serkanın mehmeti yenmesi normaldi serkan çok iyi maç attı.Yavuz biraz daha dikkatli oynasaydı İnönü üniversitesi Çankayayı yenmiş olacaktı.Ömeri söylemeye gerek yok zaten,performansı zirvedeydi.Çankaya Alpayın etkin oyunuyla maçı 3-2 kazanabildi.Bakalım seneye bu tür maçlarnasıl sonuçlanacak :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence Serkan nın maçı kazanması sadece taraftar desteğiyle olmadı.Mehmet in kötü oynu da yardımcı oldu.Ama Mehmet in eski bir milli olarak daha dikkatli olması gerekirdi.Kendine dikkat etmeli biraz çünkü bu spor çok nankör biraz ara verince kendini en dipte buluyorsun.Yavuz benim eskiden beri bildiğim bir sporcu.Oyunu genelde forhand dir çünkü backhand i o kadar iyi değil.Ben maçtan önce Yavuz un Mehmet i yeneceğini düşünüyordum. Tam tersi oldu bence Yavuz maçın stresine dayanamayarak oynunu oynayamadı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla kusura bakma champ ama normalde serkan ve alpaydan onların maç almaları çok zor olur. mehmet'in o maçı vermiş olması seyircinin daha servisi atarken kaçırdı kaçırdı diye bağırması ve serkan denen oyuncunun(serkanı bilmiyorum solak olmayan oyuncu diyelim) fazlasıyla hırslı oyunu ve haraketleri olmuş. Sanırım en iyi oyuncuları solakmış ve gayet iyi oynuyormuş ama yine de o bile normalde maç alması zor. Bu iş sadece antreman işi değil maçta tecrübe konuşuyor. Takım arkadaşım diye konuşuyorum sanılmasın beni bilen bilir yakınlarımı daha çok eleştiririm ama masatenisinde de bol antreman yapan ben şunu yenerim bunu yenerim havsına çok kolay giriyor(ben de geçtim o yollardan) haftada 4 gün 3-4 saat antreman yapıyordum ve beni tanımayan biri gelip millimisiniz falan diyordu ama sonra o soruyu sorana yenilebiliyordum :)

Ayrıca adı bilinmeyen oyuncuların antreman yapıp güzel maç çıkarmaları çok keyif verir bana. çok sempatik bakıyorum o insanlara ama dediğim gibi gelişmeye başladıkça vay ben ne oldum dememek lazım.

tecrübe çok önemli, daha antremanlı olmak veyabir kaç güzel sayıdan çook daha önemli...

Merhaba Tsu,Bu çocukları çalıştıran biri olarak öncelikle şunu söyliyeyim;Ne Serkan ne Yavuz ve nede Ömer tecrübesiz sporcular değil.Yıllardır Türkiye liglerine ve Şampiyonalarına giden çocuklar.Serkan Aylar öncesinden teknik taktik antrenmanların yanında kondisyon antrenmanlarınada ağırlık verdi.Ben şaşırmadım neticelere.Hatta diyebilirim ki Yavuz Mehmeti yenemeyerek şaşırtti beni.Zira maçları çok çekişmeliydi ve Mehmet daha serin kanlı olduğu için maçı kazanmayı bildi.İnönü Üniversitesi 5. oldu ve bu hiçte sürpriz olmadı.Antrenman çok önemli değil diyene en güzel cevaplardan biriydi bu.Maç kazanmak için tabiki tecrübeye ihtiyacınız var ancak formda olmakta çok önemli.İyi bir konsantrasyon ve kendini güçlü hissetmek galibiyeti getiren nihai etkenlerdir.Serkan,Yavuz ve Ömer isimlerini daha çok duyacaksınız emin olun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben İnönü'yü gelecek sene deplasmanda görmek istiyorum.Bu sene ev sahibiydi.Gelecek sene başka bir şehirde neler yapacağını merakla bekliyorum.Yine iyi bir derece alacaklarını tahmin ediyorum.Bu arada Yavuz ve Serkan ın hangi kulüpte oynadıklarını merak ediyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar ben inönü üniversitesinden ömer... yani bu konuda benim konuşmam pek hoş olmaz ama şu an ki takımımız defalarca bu gibi dereceler elde etti.. gerek grup maçlarında gerekse türkiye şampiyonalarında ilk 8 e girdi. hatta tüm grup maçlarında final attı.. ve biz üç kişi senelerdir birlikte aynı klüpte oynuyoruz...

bu arada serkan ve yavuz şu anda malatya belediyespor da oynuyorlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Champ(Orhan Hocam) kesinlikle haklı,İnönü üniversitesinin ev sahibi olması ile alakası yok ve gerçekten şampiyonaya çok iyi hazırlandılar...Ben kuralar çekildiğinde 4. olur demiştim ama 5. oldu... Tabiki hayırlısı, bence ilk 2 belliydi zaten...Seneye umarım daha iyi maçlar izleriz... :dans:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben İnönü'yü gelecek sene deplasmanda görmek istiyorum.Bu sene ev sahibiydi.Gelecek sene başka bir şehirde neler yapacağını merakla bekliyorum.Yine iyi bir derece alacaklarını tahmin ediyorum.Bu arada Yavuz ve Serkan ın hangi kulüpte oynadıklarını merak ediyorum

Yavuz İnönü Üniversitesinden ayrıldı.Artık İstanbulda yaşıyor.Ancak Yavuzda Serkan da Malatya Belediyesporun sporcuları.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..