Jump to content
Masatenisi.org Forum

Mersin'de Partner Oyuncu Arıyorum.

mahmut33

Recommended Posts

Merhaba,

35 yaşındayım. Mersin/Erdemli'de yaşıyorum. Akşamları ( haftaiçi veya haftasonu farketmez ) Mersin'e de gelebilirim. Orta seviye olduğumu düşünüyorum. Birlikte antreman yapabilecek arkadaşlar arıyorum.

SERVET TAZEGUL SPOR SALONUNDA C.TESİ VE PAZAR GÜNLERİ OYNANIYOR, 26, 27, 28 ŞUBAT TARİHLERİNDE VETERANLAR TURNUVASI YAPILACAK İSTERSENİZ ORAYA KATILABİLİR, ARKADAŞLARLA DA TANIŞABİLİRSİNİZ.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

SERVET TAZEGUL SPOR SALONUNDA C.TESİ VE PAZAR GÜNLERİ OYNANIYOR, 26, 27, 28 ŞUBAT TARİHLERİNDE VETERANLAR TURNUVASI YAPILACAK İSTERSENİZ ORAYA KATILABİLİR, ARKADAŞLARLA DA TANIŞABİLİRSİNİZ.

İlginize çok teşekkür ederim. Eğer bilginiz dahilinde ise saat kaç gibi orada olmalıyım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 months later...
  • 2 months later...

Servet Tazegül Spor Salonu'ndaki çalışmalara katılmayı düşünen arkadaşlar için yazıyorum, geçen haftasonu "çalışmalara ben de katılabilirmiyim" ümidi ile gittim. Fakat çalışmaların sorumlusu olan kişi yapılan çalışmaların daha çok yetenek vadeden genç ve okul çağındaki öğrencilere yönelik olduğunu, benim tekniğimin orada çalışma yapan gençler için faydalı olmayacağını belirterek kibarca red etti.

Bu arada kendisinden, gerekli yazışmalar yapıldıktan sonra ilçemizin spor salonuna profosyonel bir masa göndereceği sözünü aldığımı da belirtmek isterim. Kendisine şimdiden teşekkürler.

Aramaya devam;

Mersin'de masatenisi oynayacak yer ve partner aranıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar. Mersin'de yaşıyorum 28 yaşındayım ve orta düzeyde bir oyuncuyum oynamak isteyen arkadaşlarla buluşup oynamak isterim. tel: 0507 145 32 12

ben de sizin gibi oynayabileceğim birisini arıyorum. tek boş olduğum gün p.tesi. tercihen aksam olur. sahilde güzel ve sakin bir yer biliyorum. saati 6 tl den oynanıyor masalarında.. yaşım 40, orta seviyede bir oyuncuyum.. eğer sizin bildiğiniz daha düzgün bir yer varsa söyleyin. tel nom:05535053450

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Servet Tazegül Spor Salonu'ndaki çalışmalara katılmayı düşünen arkadaşlar için yazıyorum, geçen haftasonu "çalışmalara ben de katılabilirmiyim" ümidi ile gittim. Fakat çalışmaların sorumlusu olan kişi yapılan çalışmaların daha çok yetenek vadeden genç ve okul çağındaki öğrencilere yönelik olduğunu, benim tekniğimin orada çalışma yapan gençler için faydalı olmayacağını belirterek kibarca red etti.

Bu arada kendisinden, gerekli yazışmalar yapıldıktan sonra ilçemizin spor salonuna profosyonel bir masa göndereceği sözünü aldığımı da belirtmek isterim. Kendisine şimdiden teşekkürler.

Aramaya devam;

Mersin'de masatenisi oynayacak yer ve partner aranıyor.

evet ben de öyle kibarca reddedilmiştim.. hala mersindeyim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mersin sahil yolunda, Yasemin Garden Cafe'nin 2. katında 2 adet masa mevcut. Saati 6 TL. Dün oynama fırsatım oldu hiç fena olmadığını söyleyebilirim. hafta içi beraberce belirleyeceğimiz gün ve saatte telefonlarını yazan arkadaşlarla (Bilal bey ve Vedat bey ) heberleşeceğim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben de sizin gibi oynayabileceğim birisini arıyorum. tek boş olduğum gün p.tesi. tercihen aksam olur. sahilde güzel ve sakin bir yer biliyorum. saati 6 tl den oynanıyor masalarında.. yaşım 40, orta seviyede bir oyuncuyum.. eğer sizin bildiğiniz daha düzgün bir yer varsa söyleyin. tel nom:05535053450

Vedat bey, Mahmut beyle yasemin kafede oynama şansım oldu bir sefer. masalar fena değil. Salı günleri orda toplanıp oynamayı düşünüyorduk. siz sadece pazartesi günleri müsaitsiniz galiba. eğer bende müsait olursam size haber vereceğim. bu hafta yada önümüzdeki hafta oynayabiliriz. görüşmek üzere.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 months later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..